تاریخ 1393/09/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برگزاري همايش فرزندان شاهد ادارات کل منابع طبيعي در مشهد مقدس

سرويس خبر
فرزندان شاهد در اداراه کل منابع طبيعي و آبخيزداري استانهاي کشور به دعوت مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سازمان جنگلها، مراتع و آبخيزداري کشور به سرپرستي حجت الاسلام مصطفي مرادي مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه دراداه کل منابع طبيعي و آبخيزداري استان سمنان جهت برگزاري همايش فرزندان شاهد منابع طبيعي سراسر کشورکه در مشهدمقدس به مدت دو چهارشنبه و پنج شنبه برگزارميگردد اعزام شدند.
حجت الاسلام طباطبا يي نژاد مسئول نمايندگي ولي فقيه در سازمان جنگل ها، مراتع وآبخيزداري کشور به خبرنگار پيام طبيعت گفت : شهدا» در پيشبرد اهداف انقلاب نقش ارزشمندي دارند و توجه به فرزندان ويادگاران آنان که امروزه در عرصه هاي مختلف منابع طبيعي فعاليت مي کنند در حقيقت زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهداست و امنيت کنوني ايران اسلامي را مرهون خون شهدا» هستيم
وي با بيان اينکه شهدا وصيت کرده اند; روحم را به خدا، جسمم را به خاک و اهدافم را به آيندگان مي سپارم افزود: انشاله فرزندان شهدا اهداف والاي پدران خود را در جامعه استمرار خواهند داد.
حجت الاسلام طباطبايي نژاد هدف از برگزاري اين همايش را ارج نهادن به مقام شهيد، اهميت دادن به يادگاران آنان و استفاده از ظرفيت هاي فرزندان شهدا عنوان کرد و افزود: اين همايش با حضور 351فرزند شهيد برگزار مي شود. که از سمنان 24 فرزند شهيد داريم که 13 نفر آنها در اين همايش شرکت دارند  
همايش فرزندان شاهد منابع طبيعي با حضور حجت الاسلام شهيدي، معاون رييس جمهور و رييس بنياد شهيد، آيت اله عالمي نماينده ولي فقيه در وزارت جهادکشاورزي و خداکرم جلالي رييس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخيزداري کشور به مدت دو روز در تاريخ 12 و13 آذرماه در مشهد مقدس برگزار مي شود.
در اين مراسم معاون وزير جهاد و رئيس سازمان جنگلها ، مراتع و آبخيزداري کشور گفت: ازفرزندان و يادگاران شهدا درحوزه مديريت منابع طبيعي استفاده مي کنيم. شهدا سرآمد همه ارزش ها در کشور بشمار مي روند و براي سازمان جنگل ها مايه مباهات است که با يادگاران شهدا همکار هستند.
جلالي، ارج و قرب  شهدا را نزد خداوند و مردم ايران والا و ارزشمند توصيف کرد و خاطرنشان ساخت: برگزاري همايش فرزندان شاهد منابع طبيعي در واقع بزرگداشت کساني است که براي دفاع از اسلام و ميهن همه هستي خود رافدا کردند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان