تاریخ 1393/09/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مديرکل آموزش و پرورش استان خبر داد :
برگزاري يادواره 32 شهيد دانشجو- معلم استان سمنان در 16آذر

  مديرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: يادواره 32 شهيد دانشجو -معلم استان سمنان 16 آذرماه در راستاي برگزاري کنگره بزرگداشت سه هزار شهيد استان سمنان برگزار مي شود.
به گزارش  ايسنا ،منطقه سمنان، محمدرضا جهان در جلسه شوراي سياست گذاري کنگره بزرگداشت 3 هزار شهيد استان سمنان با اعلام اين خبر، اظهار کرد: 124 شهيد فرهنگي، 622 دانش آموز شهيد، 165 همسر و فرزند شهيد فرهنگي، 275 برادر و خواهر شهيد فرهنگي و يک هزار و 300 فرهنگي رزمنده در استان سمنان وجود دارد وي افزود: يادواره شهداي دانشجو-معلم که 32 شهيد استان سمنان را شامل مي شوند، در روز 16 آذر يعني روز دانشجو برگزار خواهد شد.
 مديرکل آموزش و پرورش استان سمنان از اعزام بيش از 3 هزار و 837 نفر دانش آموز دختر به مناطق جنوب،خبر داد و تصريح کرد: برگزاري يادمان  هاي دانش آموزي شهداي دانش آموز در هر شهرستان، برگزاري مسابقات ورزشي و ارائه نرم افزارهاي جامع شهداي فرهنگي و دانش آموز، برگزاري مسابقات روزنامه ديواري بين دانش آموزان، دعوت از راويان جنگ و جبهه که بتوانند مراسم را هر چه بهتر برگزار کنند، از جمله برنامه  هايي است که با موضوع شهدا و فرهنگ شهادت در مدارس استان اجرا و يا در دست اجراست.
جهان از اجراي طرح" دوستي با شهيد" در استان خبر داد و افزود: طي طرح دوستي با شهيد هر معلم در طول سال کاري خود يک شهيد را به دانش آموزان خود معرفي مي کند.
وي همچنين گفت: اجراي سرود همگاني 3 هزار دانش آموزي اموزش و پرورش نيز از جمله برنامه هاي اين اداره کل براي اجرا در کنگره سه هزار شهيد استان است که آماده سازي آن با جديت تمام در حال انجام است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان