تاریخ 1393/09/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرهنگيان به طور ويژه از خدمات بيمارستان خاتم الا نبياء (ص) بهره مند مي شوند

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
به پيشنهاد دزيانيان تفاهم نامه اي بين دانشگاه آزاد شاهرود و آموزش و پرورش برقرار خواهد شد تا کارکنان اين نهاد و خانواده هاي آنان بتوانند از خدمات بخشهاي مختلف درماني بيمارستان خاتم الانبيا» (ص) به شکل ويژه استفاده نمايند .
در ديدار رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود با مدير آموزش و پرورش شهرستان شاهرود بر همکاري هاي همه جانبه جانبه علمي، فرهنگي و خدمات درماني اين دانشگاه براي رفاه حال فرهنگيان تاکيد شد .
در اين ديدار که معاون سماي دانشگاه آزاد اسلامي نيز حضور داشت بر همکاري هاي مختلف آموزشي و پژوهشي دانشگاه با مديريت آموزش و پرورش به خصوص در بخش خدمات بيمارستان متعلق به دانشگاه براي خدمات دهي به فرهنگيان تاکيد شد. رئيس دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود ضمن تشکر از همکاريهاي آموزش و پرورش با بخش مدارس سماي اين دانشگاه به بيان ديدگاه هاي خود در زمينه خدمات دانشگاه در زمينه هاي مختلف پرداخت و گفت: دانشگاه آزاد اسلامي يک نهاد عام المنفعه بوده و خدمات آن به کل جامعه بر مي گردد لذا با توجه به امکانات وسيع و کامل اين دانشگاه و به خصوص در بخش بيمارستان خاتم الانبيا» (ص) آماده ايم تا خدمات پزشکي ارزنده اي را به جامعه فرهنگيان ارائه دهيم.
سيد حبيب الله مير ابوالحسني مدير آموزش و پرورش شاهرود نيز ضمن استقبال از طرح دانشگاه در زمينه همکاري هاي مختلف گفت: از دانشگاه مي خواهيم چون گذشته ترتيبي اتخاذ نمايد تا دانش آموزان و مربيان مقاطع مختلف بتوانند بيش از پيش از امکانات و مکان هاي علمي و پژوهشي دانشگاه استفاده نمايند.
در پايان اين ديدار محمد حسن بهشتي معاون سماي دانشگاه نيز ضمن ارائه گزارشي از آموزشگاه هاي سماي دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود به بخشي از خدمات آموزشي و فرهنگي و مراقبت هاي سلامت دانش آموزان توسط پزشکان بيمارستان متعلق به اين دانشگاه اشاره کرد.    


نسخه چاپي ارسال به دوستان