تاریخ 1393/09/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با حضور استاندار سمنان شهرداري شهر کهن آباد شهرستان آرادان افتتاح شد

سرويس خبر:
مراسم افتتاح و  آغاز به کار شهرداري شهر کهنآباد شهرستان آرادان با حضور استاندار سمنان، نماينده مردم شهرستانهاي گرمسار و آرادان در مجلس شوراي اسلامي، امام جمعه و فرماندار و مديران و مسئولين شهرستان، اهالي و خانواده هاي معظم شهدا در مسجد جامع کهنآباد برگزار شد. به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان، در اين مراسم استاندار سمنان به فرهنگ بسيج اشاره نمود و افزود: الگو و نماد بسيجيان حرکت و نهضت حضرت امام حسين (ع) و ايثار و رشادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و اهل بيت عصمت بود که با اين الگوها توانستند رشادت ها، ايثارگري ها و از خود گذشتگي ها و افتخارات بزرگ در دوران دفاع مقدس خلق کنند.
وي گفت: فرهنگ بسيج زنده و پويا است چون اين فرهنگ نشات گرفته از ارزش هاي محرم و صفر است و انقلاب اسلامي از عاشورا نشات گرفته و پرچمدار آن امروز مقام معظم رهبري (مدظله العالي) است که اين انقلاب با رهبري هاي حکيمانه معظم له همچنان با عزت و اقتدار و عظمت به راهش ادامه مي دهد و فرهنگ بسيجي در جبهه اقتصادي از فرهنگ رمضان درس مي گيرد و دشمنان نمي توانند به اين فرهنگ صدمه اي بزنند.
استاندار سمنان با اشاره به افتتاح شهرداري کهن آباد گفت: امروز با ايجاد شهرداري يک مسئوليت جديد به مسئوليت هاي شما اهالي اضافه شده است که مي خواهيد باتلاش و همياري و همدلي و کمک يک ديگر منطقه اي  آباد پاک و مناسبي داشته باشيد بايد به کمک شهرداري بياييد تا کار عمراني و آباداني در  اين شهر بخوبي پيگيري شود اگر شهر زيبا مي خواهيم همه بايد به شهردار کمک کنند چون شهر، خانه شما است و در اداره شهر و تامين منابع و امکانات بايد تلاش همگاني انجام شود.
وي همچنين خواستار تهيه طرح جامع و طرح تفضيلي شهر، نظارت به ساخت و سازها طبق مقررات و رعايت حريم ها و ضوابط شهري شد و افزود : رعايت کردن قوانين و مقررات شهري موجب آسايش اهالي مي گردد.
استاندار سمنان همچنين از فرماندار شهرستان و ديگر دستگاه ها خواست همکاري و مساعدت براي ارائه خدمات به شهرداري کهنآباد داشته باشند.
در اين مراسم حکم شهردار جديد کهنآباد به دهقاني توسط استاندار سمنان اهدا شد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان