تاریخ 1393/09/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
در هفت ماه سالجاري
جاده هاي استان سمنان 167 قرباني گرفت
کاهش 22 درصدي تلفات جاده اي در استان

مدير کل پزشکي قانوني استان سمنان از کاهش 22 درصدي تلفات حوادث رانندگي طي هفت ماهه امسال در استان خبر داد.
 دکتر ابراهيم شاطري در گفت و گو با خبرنگار ايسنا،منطقه سمنان، افزود: طي اين مدت تعداد 167 نفر در حوادث رانندگي استان سمنان جان خود را از دست دادند که اين آمار در مقايسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که213 نفر در تصادفات رانندگي کشته شده بودند، 22 درصد کاهش داشته است.
وي اظهار کرد: از مجموع تلفات حوادث رانندگي هفت ماهه امسال در اين استان 103 نفر مرد و 64 نفر زن بودند.
شاطري با بيان اينکه عمده اين حوادث رانندگي که منجر به فوت شده اند در جاده هاي برون شهري استان رخ داده است خاطر نشان کرد: تعداد 148 مورد از حوادث رانندگي منجر به فوت استان در جاده هاي برون شهري ، 14 مورد در مسيرهاي درون شهري و 5 مورد در جاده هاي روستايي گزارش شده است.
 وي همچنين گفت: در  هفت ماهه امسال دو هزار و 542، مصدوم حوادث رانندگي به مراکز پزشکي قانوني استان مراجعه کردند که از اين تعداد يکهزار و 703 نفر مرد و 839 نفر زن هستند.
مدير کل پزشکي قانوني استان سمنان تصريح کرد: مصدومين حوادث رانندگي استان در طي اين مدت در مقايسه با مدت زمان مشابه سال قبل، پنج درصد افزايش يافته است.
مدير کل پزشکي قانوني استان سمنان همچنين گفت: در مهر ماه امسال نيز 13 نفر در جاده هاي استان جان خود را از دست دادند که از اين تعداد 6 نفر مرد و 7 نفر زن بودند. همچنين تعداد مصدومين حوادث رانندگي در اين مدت 351 نفر بوده است. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان