تاریخ 1393/09/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
استاندارسمنان:
خروجي دانشگاه فرهنگيان بايد داراي محتوا و پشتوانه بالاي علمي باشد

سرويس خبر:
استاندار سمنان در ديدار با محمود مهر محمدي رئيس دانشگاه فرهنگيان کشور گفت: خروجي دانشگاه فرهنگيان بايد داراي محتوا و پشتوانه بالاي علمي باشد.
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان، محمد وکيلي افزود: بايد اهتمام بيشتري جهت تربيت معلمين که آينده سازان کشور را آموزش مي دهند داشته باشيم. 
وي اذعان داشت بايد کيفيت دانشگاه فرهنگيان به گونه اي باشد که معلمان ارزشي تحويل جامعه دهند . استاندار سمنان با اشاره به جايگاه رفيع معلمين در جامعه خاطر نشان کرد: بايد براي تربيت اين قشر که وظيفه تعليم و تربيت فرزندانمان را به عهده دارند سرمايه گذاري کنيم تا بتوانيم با رشد علمي دانشآموزان آينده روشني را براي کشور رقم بزنيم.  
محمود مهر محمدي رئيس دانشگاه فرهنگيان کشور خاطر نشان کرد: اين دانشگاه از تجميع مراکز تربيت معلم تشکيل شده است ولي توجه به اين دانشگاه و توسعه و برنامه ريزي منسجم براي آن در دولت يازدهم اتفاق افتاده است. وي اهميت و نقش دانشگاه فرهنگيان در تربيت مربيان و معلمان براي نظام آموزش و پرورش کشور را مهم برشمرد. همچنين در اين ديدار جهان مدير کل آموزش و پرورش گزارشي از عملکرد پرديس برادران و خواهران دانشگاه فرهنگيان در استان ارائه کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان