تاریخ 1390/09/16 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان
منشاء انقلاب اسلامي ما عاشوراست

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان، در همايش نهضت روشنگري که با حضور بسيجيان و سرگروه هاي حلقه هاي صالحين حوزه والفجر ادارات و کارخانجات در سالن اجتماعات بانک مسکن استان سمنان برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران با الگو گرفتن از  واقعه عظيم عاشورا به پيروزي دست يافت.
به گزارش باشگاه خبرنگاران بسيج از سمنان، سردار علي استاد حسيني به کشتار مسلمانان در افغانستان و عراق توسط آمريکا اشاره نمود و افزود: روزانه صدها نفر بدون دليل در افغانستان و عراق توسط آمريکا کشته مي شوند اما با اين وجود غربي ها در رسانه هاي خود باز هم ايران را تروريست مي دانند.
  وي در ادامه در خصوص تهديدات دشمن و جنگ نرم گفت: مهاجم فرهنگي سعي مي کند با استفاده از برتري اقتصادي، سياسي، نظامي، اجتماعي و فناوري به مباني انديشه و رفتار يک ملت هجوم آورد و با تغيير الگوهاي رفتاري حريف و تضعيف، تحريف و احيانا نفي و طرد آنها، زمينه حاکميت انديشه، ارزش ها و رفتارهاي مطلوب خويش را فراهم آورد. فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان تصريح کرد: دشمن علي رغم همه فعاليت هاي خود جهت ضربه زدن به نظام اسلامي، کاري از پيش نبرده و نمي برد اما ما بايد خودمان را به ابزار بصيرت مسلح  کنيم.   در پايان اين همايش به تعدادي از بسيجيان، رزمندگان و جانبازان پايگاه نور بانک مسکن استان سمنان هدايايي تقديم شد.    


نسخه چاپي ارسال به دوستان