تاریخ 1393/08/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سارق ساختمان هاي نيمه کاره شاهرود دستگير شد

سرويس حوادث:
13 فقره سرقت اماکن خصوصي به ارزش 200 ميليون ريال در شهرستان شاهرود استان سمنان کشف شد.
به گزارش مرکز اطلاع رساني پليس سمنان،  فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود در تشريح اين خبر گفت: با دريافت گزارشي مبني بر وقوع سرقت از ساختمان هاي نيمه کاره رسيدگي موضوع در دستور کار ماموران تجسس کلانتري 12 بسيج قرار گرفت.
سرهنگ غلامرضا کاظم زاده ادامه داد: بعد از چند روزکار اطلاعاتي و با استفاده از شگردهاي خاص پليسي متهم 42 ساله که در اين خصوص سابقه کيفري دارد شناسايي و با هماهنگي مرجع قضايي مورد کنترل و نظارت قرار گرفت.
کاظم زاده گفت: تحقيقات پليس ادامه داشت تا اين که سرنخ هايي از فعاليت متهم در يکي از سرقت ها به دست آمد .
وي به بازرسي از منزل و انبار خانه متهم اشاره و تصريح کرد: در اين بازرسي تعداد قابل توجهي انواع لوازم ساختماني سرقتي کشف شد.
اين مسئول انتظامي افزود: متهم در بازجويي هاي صورت گرفته تاکنون به انجام 13 فقره سرقت از ساختمان هاي نيمه کاره اعتراف کرده است.
کاظم زاده با بيان اين که متهم به مواد مخدر صنعتي اعتياد دارد، خاطر نشان کرد: وي انگيزه خود را تامين هزينه هاي اعتيادش به مواد مخدر بيان کرده است.
فرمانده انتظامي شاهرود با اعلام معرفي متهم به مرجع قضايي، از عموم شهروندان به خصوص مالکان ساختمان هاي در دست احداث خواست تا با رعايت نکات ايمني و حفاظتي از بروز اين گونه جرائم پيشگيري نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان