تاریخ 1393/08/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مديران بر روي پروژه هاي قابل سرمايه گذاري با نظر تامين زيرساخت هاي استان تمرکز کنند

سرويس خبر:  
جلسه بررسي ايجاد ستاد توسعه و سرمايه گذاري استان سمنان با حضور معاون برنامه ريزي و اشتغال استانداري سمنان برگزار شد.  
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان، در اين جلسه رضايي معاون برنامه ريزي و اشتغال استانداري با توجه به نقش مهم ستاد توسعه و سرمايه گذاري بر ايجاد و فعاليت مناسب اين ستاد براي جذب سرمايه گذاري در سطح استان تاکيد کرد.  
در ادامه سرپرست دفتر هماهنگي امور اقتصادي، ضمن قرائت نامه معاون اول رئيس جمهور مطالبي در خصوص ايجاد ستاد توسعه و سرمايه گذاري در استانها بيان داشت.  
در ادامه اسودي رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به بيان اقدامات و محدوديت ها در حوزه صنعت و معدن براي جذب سرمايه گذاري پرداخته و خواستار رفع مشکلات زيرساختي شدند.   سپس علي اصغر جمعه اي رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي استان با توجه به زمينه صنعتي و معدني استان ، آب را از نيازهاي اصلي بيان داشته و خواستار تشکيل کميته اي براي رفع موانع زيرساختي در سه حوزه آب ، راههاي دسترسي ، حمل و نقل و نيز مسائل زيست محيطي شد.   مديرکل امور اقتصادي و دارايي استان نيز با اشاره به پروژه ها در دو بخش پروژه هاي دولتي بالاي 70 درصد و پروژه هاي بخش خصوصي که نياز به پيگيري جدي دارند خواستار توجه بيشتر به تامين منابع پروژه ها شدند.  
امير خليلي خواه ضمن بيان اقدامات انجام يافته پيرامون شناسايي 100 فرصت قابل سرمايه گذاري توسط اداره کل امور اقتصادي و دارايي استان و اشاره به استان هاي که در جذب منابع در سفر هيئت دولت موفق بوده اند بر شناسايي و احصا» فرصتهاي سرمايه گذاري توسط مديران دستگاهها و هماهنگي با هلدينگهاي طرح شده در نامه معاون اول رئيس جمهور تاکيد کرد.   وي همچنين خواستار تمرکز مديران بر روي پروژه هاي قابل سرمايه گذاري با نظر تامين زيرساختهاي استان شدند. سپس فرماندار شهرستان سمنان ضمن بيان ديدگاه هاي خود خواستار تمرکز و تاکيد بر تصويب قوانين و اصلاح قوانين مزاحم موجود به نفع سرمايه گذاران شدند.
سعدالدين همچنين به مقوله آب بعنوان نياز اصلي استان تاکيد کرد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان