تاریخ 1393/08/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون سياسي و امنيتي استاندار سمنان:
استفاده از ظرفيت هاي موجود بهترين راه حل در پيشبرد اهداف اقتصادي استان است

سرويس خبر:
ششمين جلسه کارگروه خانواده و بانوان استانداري با حضور معاون سياسي امنيتي و اجنماعي استانداري و مديران دستگاه هاي اجرايي برگزار شد.
در اين جلسه که با عنايت به شعار سال درخصوص اقتصاد مقاومتي و نقش زنان در اين مورد و مسئله اشتغال زنان استان بود، با ارائه مطالبي از سوي مديرکل برنامه و بودجه استانداري و مديرکل اداره تعاون رفاه و تامين اجتماعي پيگيري شد و مورد بحث و تبادل نظر از سوي اعضا» قرار گرفت.  
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان، صارمي زاده معاون سياسي و امنيتي استاندار سمنان با بيان اين مطلب که استفاده از ظرفيت هاي موجود بهترين راه حل در پيشبرد اهداف اقتصادي استان و رسيدن به يک اقتصاد پايدار داشت، به فرمانداران توصيه کرد: که عرصه هاي اقتصاد مقاومتي در هر شهرستان با توجه به پتانسيل هاي هر منطقه شناسايي و راهکارهاي مناسبي نيز ارائه گردد، همچنين مقرر شد در خصوص آموزش هاي مرتبط جهت اقشار مردم براي مشاغل خانگي تمهيداتي انديشيده شود.  
کرکهآبادي مديرکل امور بانوان و خانواده استانداري سمنان نيز درخصوص تاسيس بازارچه هاي خوداشتغالي و ضرورت وجود مکاني براي فروش محص ولات زنان سرپرست خانوار مطالبي عنوان کرد و مقرر شد مسئله از سوي شهرداري هاي استان پيگيري شود.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان