تاریخ 1393/08/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مديريت جهادي در افتتاح و راه اندازي شعبه جديد بانک مهر اقتصاد در کمتر از 24ساعت

سرويس خبر:
مديرکل بانک مهر اقتصاد استان سمنان گفت: با تلاش شبانه روزي کليه همکاران بانک مهراقتصاد و به منظور رفاه حال مشتريان و با مديرت جهادي در مدت کمتر از 24ساعت ساختمان جديد بانک مهراقتصاد در100متري شعبه قديمي که چند روز گذشته به دليل گودبرداري غير اصولي يک ساختمان همجوار تخريب شده بود، راه اندازي و در حال ارائه خدمات به عموم مشتريان بويژه مردم ولايت مدار و خونگرم سمنان مي باشد.
در اولين روز از هفته جاري، گودبرداري غير اصولي دريکي از ساختمان هاي همجوار باعث فروريختن ساختمان بانک مهر اقتصاد واقع در خيابان امام شد.
استاندار سمنان بدنبال ريزش ساختمان شعبه اين يک بانک در سمنان در نامه اي از معاون امور عمراني استانداري سمنان خواست با مقصرين و مسببين گودبرداري غير اصولي برخورد قانوني شود.
محمد وکيلي به پرهام جانفشان عراقي نوشت: براساس گزارشات واصله، انجام گودبرداري هاي غيراصولي و رعايت نشدن ضوابط و مقررات ايمني در اين استان، هراز گاهي حوادث ناخوشايندي را به وجود آورده که ضمن بروز خسارات مالي، آسيب هاي جاني جبران ناپذيري را به شهروندان تحميل مي کند.
وي افزود: در هفته جاري نيز ريزش ساختمان بانک در خيابان امام سمنان حادثه اي ديگر آفريد که باعث مصدوم شدن تعدادي از شهروندان در مرکز استان شد.
وکيلي تاکيد کرد: لازم است ضمن بررسي کليه جوانب حادثه، در اسرع وقت همه سازمانها و اشخاص حقيقي و حقوقي متولي و دخيل در امور ساخت و ساز از جمله مراجع صدور پروانه ساختماني، اداره کل مسکن و شهرسازي، سازمان نظام مهندسي ساختمان، طراحان، سازندگان و ناظرين پروژه گزارش مبسوطي از انجام وظايف قانوني و حرفه اي ارائه دهند و با مقصرين و مسببين حادثه که به دليل ناآشنايي به اصول فني، سهل انگاري و يا سودجويي غيرمسئولانه تالم خاطر و خسارت شهروندان را فراهم کردند وفق موازين قانوني برخورد شود تا سازندگان و مسئولين مربوطه دقت لازم در تامين امنيت فني و نظارت دقيق باحساسيت کامل عمل نمايند و نتيجه به اطلاع شهروندان عزيز برسد.
حادثه ريزش ساختمان شعبه بانک شنبه هفته جاري در خيابان امام سمنان رخ داد و بر اثر آن چهار نفر مصدوم شدند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان