تاریخ 1393/07/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار شاهرود:
اقتدار و عزتمندي نيروي انتظامي مديون حمايت مردم است

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
فرماندار شهرستان شاهرود گفت: اقتدار و عزتمندي نيروي انتظامي مديون حمايت معنوي و فکري مردم و اصناف است.
سيد محمدرضا هاشمي در همايش پليس، امنيت و اصناف شهرستان شاهرود در سالن هلال احمر اين شهرستان با تبريک عيد غدير خم، افزود: حمايت مردم، اصناف و بازاريان در امنيت پايدار و توسعه آن بسيار ارزشمند است.
وي با بيان اينکه اصناف از آغاز انقلاب اسلامي تا کنون به ويژه در دوران دفاع مقدس، حامي ايران اسلامي بودند، تصريح کرد : بازاريان و اصناف که از دل مردم برآمده اند، يکي از سرمايه هاي اصلي نظام مقدس جمهوري اسلامي هستند.
وي تاکيد کرد: تحريم ها،تهديدها و جنگ اقتصادي عليه ملت هوشيار و بيدار ايران اسلامي به برکت خون شهدا و تدابير مقام معظم رهبري و حمايت مردم به فرصت تبديل شده و پيروز ميدان خواهيم بود. فرمانده انتظامي شهرستان شاهرود گفت: نيروي انتظامي مفتخر به تعامل با مردم و دستگاه هاي اجرايي و استفاده بهينه از اين ظرفيت ها براي پيشبرد اهداف و ماموريت هاي ذاتي خود است. سرهنگ رحمت الله طاهري به مناسبت گراميداشت هفته نيروي انتظامي در اين همايش افزود: پليس امروز جامعه محور و حامي ضعيفان است و در اين راستا از همه پتانسيل هاي موجود براي نظم و امنيت پايدار استفاده مي کند.
وي با اشاره به اينکه پليس فرزند ملت و پاسخگو است، تاکيد کرد: بايد با همت و حمايت عالي مردم، اصناف و بازاريان پاسدار خون شهدا باشيم.
وي خاطر نشان کرد: ملاقات عمومي مردم با مسوولان انتظامي شهرستان شاهرود براي بهره گيري بيشتر از انتقادات و پيشنهادات مردمي علاوه بر تمامي ساعات شبانه روزبه صورت ويژه در روزهاي دوشنبه هر هفته انجام مي شود.
قدرت الله قدرتي  رييس اتاق اصناف شهرستان شاهرود نيز در اين همايش به تبيين نقش بازاريان و اصناف در تامين امنيت اجتماعي پرداخت. در اين همايش تعدادي از بازاريان و اصناف نمونه شهرستان شاهرود مورد تقدير قرار گرفتند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان