تاریخ 1393/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اخبار کوتاه ورزشي

کسب مقام سوم کشور توسط ورزشکار دو وميداني کار استان

سرويس ورزشي:

ورزشکار نونهال استان در رشته دووميداني مقام سوم کشور را کسب کرد.به گزارش روابط عمومي‌اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان هادي يوسفي ورزشکار نونهال استان در رشته پرتاب نيزه در مسابقات منتخبين نونهالان کشور که در رشت برگزار شد مقام سوم کشور را کسب کرد.


در نهمين جشنواره فرهنگي ورزشي کشوري
فرزندان بهزيستي سوم شدند

سرويس ورزشي:

در نهمين جشنواره فرهنگي ورزشي فرزندان بهزيستي سوم شدند. به گزارش روابط عمومي اداره کل بهزيستي؛ فرزندان تحت سرپرستي سازمان در نهمين جشنواره فرهنگي ورزشي فرزندان، موفق به کسب مقام سوم در رشته فوتسال شدند.همچنين اميرحسين عرب احمدي دروازه بان تيم به عنوان بازيکن اخلاق‌ اين دوره از مسابقات شناخته شد.در بخش دختران نيز، شقايق مدايي در رده سني بالاي 14 سال موفق به کسب مقام سوم در رشته شنا گرديد.


برگزاري مسابقه دارت در صنعت آب و برق استان سمنان

سرويس ورزشي:

مسابقه دارت ويژه مديران صنعت آب و برق سمنان و گراميداشت ياد و خاطره سه هزار شهيد استان برگزار شد.اين مسابقه که به ميزباني شرکت توزيع برق استان به اجرا درآمد، تيم‌هايي از شرکت‌هاي برق منطقه‌اي، آب و فاضلاب شهري، آب و فاضلاب روستايي، آب منطقه‌اي سمنان و انجمن مهندسين برق و الکترونيک، به صورت تيم سه نفره حضور داشتند.لازم به ذکر است پس از اجراي مرحله مقدماتي، شرکت کنندگاني که داراي بالاترين امتياز بوده به مرحله بعدي راه يافته و پس از رقابت بين 6 نفر صعود کننده به‌ اين مرحله، عليرضا نوري از شرکت آب منطقه‌اي، حمزه احساني از آب و فاضلاب روستايي و اسدا... مزداراني از شرکت برق منطقه‌اي سمنان به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص داده و در مراسم اختتاميه با اهداي لوح تقدير و هدايايي از برگزيدگان‌اين مسابقه تجليل به عمل آمد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان