تاریخ 1393/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اعزام 124 دانشجوي تحت پوشش کميته امداد شاهرود به اردوهاي فرهنگي و آموزشي

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان شاهرود از اعزام 124 دانشجوي تحت پوشش اين نهاد به اردوهاي زيارتي، سياحتي، فرهنگي و آموزشي خبر داد.
اکبر شبانزاده ضمن اشاره به اينکه اردوهاي آموزشي و فرهنگي مجال خوبي براي بارور شدن استعداد هاي شگرف دانش آموران و تقويت روحيه تعاون و همکاري ميان آنان ها است از اعزام 124 دانشجوي تحت پوشش کميته امداد به اردوهاي زيارتي، سياحتي، فرهنگي و آموزشي خبر داد.
وي تصريح کرد: اردوهاي دانش آموزي در يک کلمه دانشگاهي است که مهر و محبت، گذشت و ايثار، همکاري و اعتماد به نفس در آن تدريس مي شود و در راستاي ايجاد فضاي تفريح اردويي، کانون فرهنگي تربيتي در دوره هاي تابستاني خود حضور پررنگي در برنامه متمرکز اردويي کانون هاي شهر هاي مختلف داشته است که اين حضور با بهره گيري از تجارب مربيان توانمند در تابستان هر سال نيز با توفيق خداوند برگزار خواهد شد.
مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان شاهرود هدف از برگزاري اردوهاي دانشجويان که با عنوان بصيرت انجام مي شود را، کسب تجربه در زمينه هاي مختلف اجتماعي و فرهنگي و تقويت و تحکيم بنيه اعتقادي و تعميق باورهاي ديني جوانان دانست و افزود: برگزاري زيارت حرم مطهر، کلاس مهدويت، جنگ نرم، خاطرات دفاع مقدس، سبک زندگي، مشاوره هاي فردي و گروهي، محفل انس با قرآن و کلبه انس با امام زمان (عج) را از برنامه هاي اين اردو است.
  شبانزاده شناساندن الگوي مذهبي و علمي، ايجاد نشاط و روحيه تعالي، مسئوليت پذيري و زمينه سازي براي رشد فضايل اخلاقي را از اهم برگزاري اردوهاي تابستاني عنوان کرد و اظهار کرد: کليه هزينه هاي اين اردوها اعم از اسکان، اياب و ذهاب و... توسط کميته امداد تامين مي شود. وي در خاتمه بيان کرد: يکي از مهمترين برنامه هاي کميته امداد در راستاي افزايش نشاط و شادابي مددجويان برگزاري اردوهاي مختلف است.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان