تاریخ 1393/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
امنيت، رکن اصلي زندگي اجتماعي است

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
فرمانده انتظامي دامغان امنيت را رکن اصلي زندگي اجتماعي و لازمه سلامت و بقاي جامعه دانست و گفت: اين امر محقق نمي گردد،مگر با مشارکت پوياي مردم.
به گزارش مرکز اطلاع رساني معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان سمنان،سرهنگ"غلامرضا کاظم زاده"در جمع ماموران انتظامي دامغان با تاکيد بر محوري بودن مردم در برنامه ها و ماموريت هاي نيروي انتظامي،گفت:امنيت يک توليد جمعي است و مشارکت همه افراد جامعه در ايجاد آن نقش اساسي دارد.
وي گفت:ناجا به عنوان نهادي پيشرو و مردمي تامين نظم و آرامش جامعه را وظيفه خود مي داند و در اين مسير، استفاده از همه ظرفيت هاي اجتماعي را يک اصل مهم و ضروري مي داند.
اين مقام انتظامي با اشاره به گستردگي حوزه فعاليت پليس و کثرت ماموريت هاي محوله، افزود:تحقق امنيت پايدار بدون مشارکت مردم و سرمايه هاي اجتماعي امکان پذير نيست.
سرهنگ کاظم زاده مشارکت مردم در مراقبت از اموال خود را نوعي مشارکت در تامين امنيت خواند و خاطر نشان کرد: اگر هر فرد از افراد جامعه خود را مسئول نگهداري از حريم و اموالش احساس کند و از ابزارهايي که ايمني وسايل و تجهيزات را بالا مي برند،استفاده کند کمک بزرگي به امنيت خويش و جامعه کرده است. فرمانده انتظامي دامغان به ماموران پليس اين شهرستان تاکيد کرد: همواره مردم را يار و مددکار خود بدانيد و با اين رويکرد و با پشتوانه عظيم مردمي  به اجراي  ماموريت هاي محوله بپردازيد.


 


نسخه چاپي ارسال به دوستان