تاریخ 1393/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
60 دفتر پيشخوان دولت در استان سمنان فعال است

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان با اشاره به خدمات متنوع دفاتر پيشخوان دولت گفت: 60 دفتر پيشخوان دولت در اين استان فعال است.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شاهرود محمد همتيان در دومين گردهمايي مسوولان دفاتر پيشخوان خدمات دولت و بخش عمومي غيردولتي استان سمنان در شاهرود افزود: در دفاتر پيشخوان 190 نوع خدمات به مردم ارائه مي شود.
وي هدف از برگزاري اين گردهمايي را هم انديشي و افزايش توان دفاتر پيشخوان دولت، براي ارائه خدمات بهتر به مردم ذکر کرد. همتيان با اشاره به تکاليف خواسته شده رياست جمهوري از دستگاه هاي اجرايي، گفت: براي سهولت خدمت به مردم، اشتغال زايي، تمرکززدايي و کاهش وقت و هزينه مردم، بايد تعداد بيشتري از خدمات را به دفاتر پيشخوان دولت واگذار کنيم.
رييس کارگروه دفاتر پيشخوان دولت در استان سمنان با تاکيد بر گسترش دفاتر پيشخوان خدمات دولت در اين استان، خواستار آموزش فصلي در اين دفاتر شد.
فرماندار شهرستان شاهرود نيز وجود دفاتر پيشخوان دولت، دفاتر پست بانک و مخابرات در دورترين روستاها را نشان از توجه خاص دولت به مردم دانست و تاکيد کرد: موفقيت دفاتر پيشخوان در گرو مشتري مداري و مردم مداري است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان