تاریخ 1393/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مدير کل روابط عمومي استانداري:
کميته روابط عمومي ستاد کنکره بزرگداشت سه هزار شهيد استان با برنامه در اين رخداد فرهنگي عظيم ايفاي نقش مي کند

سرويس خبر:
ايرج کارخايي مدير کل روابط عمومي استانداري سمنان در جلسه کميته روابط عمومي ستاد کنکره بزرگداشت سه هزار شهيد استان با اشاره به اهميت ايفاي نقش موثر روابط عمومي ها در برگزاري اين رخداد عظيم فرهنگي بر لزوم داشتن برنامه در اين زمينه تاکيد کرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان، جلسه کميته روابط عمومي ستاد کنکره بزرگداشت سه هزار شهيد استان با حضور اعضا در محل سالن کوثر استانداري تشکيل گرديد و در خصوص ايفاي نقش موثر و مشارکت روابط عمومي هاي استان در اين رخداد عظيم فرهنگي بحث و تبادل نظر شد.
کارخايي ضمن تقدير از روابط عمومي ها که تبليغات محيطي در اين خصوص انجام داده اند، با تاکيد بر اينکه هر استقلال و آزادي و عزت و آبرويمان را مديون جانفشاني و خون شهدا هستيم، خواستار توجه ويژه روابط عمومي ها به اين رخداد عظيم فرهنگي در استان و ارائه پيشنهادات جهت برنامه ريزي بهتر در اين زمينه شد. مدير کل روابط عمومي استانداري از همه روابط عمومي هاي استان خواست با تمام امکانات و ظرفيت و توانمندي هاي خود در جهت هرچه شکوهمندتر برگزار شدن کنگره تلاش کنند.
عبدالهي مسئول روابط عمومي ستاد کنگره بزرگداشت سه هزار شهيد استان، در خصوص زمان برگزاري کنگره توضيحاتي ارائه کرد و افزود: با توجه به آماده نبودن فضاي مصلي و عدم تامين امکانات مناسب و عقب بودن از برنامه هاي پيش بيني شده به ويژه در شهرستان شاهرود، تصميم گرفته شده تاريخ مراسم اصلي کنگره به تعويق بيافتد وليکن اجلاسيه ها و برنامه هاي مختلف آن از اول مهرماه از شهرستان گرمسار آغاز خواهد شد و سپس شهرستان آرادان و ميامي و مهديشهر، دامغان و سرخه، اجلاسيه ها را تا استفند ماه سال جاري برگزار مي نمايند.
وي افزود: زمان قطعي مراسم اصلي کنگره سه هزار شهيد استان در مرکز استان پس از هماهنگي با سازمان بسيج کشور و تمهيدات لازم مشخص خواهد شد.
همچنين در اين جلسه مديران روابط عمومي درخصوص برگزاري مناسب کنگره پيشنهاداتي ارائه دادند و مقرر شد يادواره شهداي عرصه ارتباطات بمنظور تجليل از ايثارگران خبرنگار و روابط عمومي برگزار گردد و همچنين ايجاد ستاد خبري براي تمرکز در ارسال اخبار مربوط به کنگره استفاده از فضاي مجازي، تهيه لوگوي مناسب و مشترک ستاد کنگره براي تبليغات محيطي، تاکيد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان