تاریخ 1393/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برگزار ي دومين جشن سالانه «موسيقي ما» 31 شهريور

دومين جشن همدلي اهالي موسيقي ايران با معرفي برترين هاي اين حوزه در سال 92، دوشنبه 31 شهريور در تالار وحدت تهران برگزار مي شود.
دومين دوره جشن سالانه «موسيقي ما» با انتخاب برترين هاي اين حوزه در سال 92 و تقدير از چهره هاي ماندگار موسيقي کشور در تالار وحدت برگزار مي شود.
برگزيدگان اين مراسم هنرمنداني هستند که طي يک نظرسنجي فراگير در دو بخش «کارشناسي» (با آرا» بيش از صد نفر از کارشناسان موسيقي) و «مردمي» (با راي نزديک به 150هزار نفر از علاقه مندان موسيقي) انتخاب شده و از آنها با اهداي تنديس «موسيقي ما» و لوح هاي نفيس تقدير خواهد شد.
انتخاب برترين آلبوم موسيقي(سنتي، تلفيقي و پاپ)، برترين قطعه موسيقي (سنتي، تلفيقي و پاپ)، برترين آهنگساز (سنتي و پاپ)، برترين تنظيم کننده موسيقي پاپ، برترين شاعر و ترانه سرا، برترين شعر و ترانه و... از موارد اين نظرسنجي بوده است. در روزهاي آينده، نامزدهاي دريافت جوايز در رشته هاي مختلف را اعلام خواهد شد.
همچنين به سياق جشن هايي از اين دست، اجرا هاي زنده ويژه سنتي، تلفيقي و پاپ نيز تدارک ديده شده که در خلال برنامه به اجرا در خواهند آمد. تقدير از دو تن از پيشکسوتان نامدار عرصه موسيقي نيز از ديگر برنامه هاي ويژه اين مراسم خواهد بود که همچون سال گذشته مورد توجه اهالي و علاقه مندان موسيقي قرار خواهد گرفت.
اين مراسم به همت سايت خبري-تحليلي «موسيقي ما» و توسط بخش خصوصي برگزار مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان