تاریخ 1393/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
در طرح ويژه پليس سمنان
104 کيلوگرم مواد مخدر کشف شد

سرويس حوادث :
فرمانده انتظامي استان سمنان از اجراي 47 مرحله طرح ويژه براي مقابله با سوداگران مرگ و پاکسازي نقاط آلوده خبر داد و گفت: در اين عمليات 104 کيلو و 410 گرم انواع مواد مخدر کشف و 157 نفر دستگير شدند.
به گزارش مرکز اطلاع رساني فرماندهي انتظامي استان سمنان،سردار '  محمدرضا ميرزايي'  افزود: طرح کنترل و مقابله با توزيع کنندگان مواد مخدر و پاکسازي مناطق آلوده با هدف ارتقاي امنيت اجتماعي در استان سمنان اجرا شد.
وي اظهار داشت: اين طرح با بسيج کامل نيروها و از اول شهريور به مدت 17 روز در 47 عمليات پليسي انجام شد.
ميرزايي با بيان اينکه 113 نفر از دستگير شدگان خرده فروش مواد مخدر بودند و به مراجع قضايي معرفي شدند افزود: مصرف کنندگان مواد مخدر و معتادان دستگير شده نيز به مراکز ترک اعتياد و سازمان هاي حمايتي معرفي شدند.
وي اقدامات انتظامي و مقابله اي پليس در برخورد با سوداگران مرگ را در کشور قاطعانه خواند و تاکيد کرد: اينگونه اقدامات هنگامي موثر است که ساير دستگاه ها و آحاد مردم جامعه براي ريشه کني اين معضل اجتماعي نقش خود را ايفا کنند.
فرمانده انتظامي استان سمنان بر استمرار اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي در همه بخش ها تاکيد کرد و به مردم توصيه کرد: به محض اطلاع از هرگونه فعاليت مشکوک در خصوص قاچاق، نگهداري و توزيع مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان