تاریخ 1393/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
حضور مسئولان;
مجمع استاني بسيج جامعه زنان سپاه استان سمنان برگزار شد

سرويس خبر:
مجمع استاني بسيج جامعه زنان سپاه استان سمنان با حضور روساي شوراي اقشار به منظور ارائه گزارش عملکرد فعاليت هاي اين شورا برگزار شد.
به گزارش خبرگزاري بسيج از سمنان، زهره درزي حرفه در مجمع استاني بسيج جامعه زنان سپاه استان سمنان که با حضور مديرکل امور بانوان و خانواده استانداري سمنان، رئيس مجمع استاني بسيج جامعه زنان و روساي اقشار نواحي در سالن جلسات سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان برگزار شد، با اشاره به پيشگامي بسيج در عرصه هاي مختلف انقلاب اظهار کرد: مجمع بسيج جامعه زنان درصدد است راهکارهاي دستگاه ها، محلات و اقشار را در جهت دستيابي به نقطه مطلوب زندگي اسلامي جمع آوري کند.
وي ضمن ارزشمند برشمردن وحدت نظر شوراي قشر بسيج جامعه زنان استان سمنان افزود: يکي از مهمترين اهداف اين شورا تبيين و معرفي قابليت هاي بانوان و بهره برداري از اين قابليت هاست. رئيس سازمان بسيج جامعه زنان سپاه استان سمنان گفت: ظرفيت سازي در جذب حداکثري بسيجيان، ارتقاي کيفي نيروهاي بسيجي، کارآمدسازي جمعيت زنان در استان با حمايت و پشتيباني از اقدامات ارزنده آنان در استان و بهره گيري از فکر و انديشه اعضاي شوراي قشر از جمله مهمترين اهداف اين مجمع است.
درزي حرفه با محور قرار دادن موضوع دجالواره در سال جاري خاطرنشان کرد: هدف و اولويت برنامه هاي بسيج آگاهي بخشي و فرهنگ سازي است.
رئيس مجمع استاني بسيج جامعه زنان استان سمنان نيز در ادامه به ارائه گزارش عملکرد شوراي قشر جامعه زنان پرداخت و گفت: شوراي قشر بسيج جامعه زنان در هر ماه يک جلسه را برگزار مي کند و در سال 91 و 92 بيش از 120 مصوبه ثبت شده است. مهين نوروزي فر افزود: مسائل روز، مطالبات رهبري،  حجاب و عفاف در ادارات، امر به معروف و نهي از منکر، تربيت فرزندان و... از جمله مباحثي است که در جلسات شوراي قشر جامعه زنان جهت رفع و کاهش آسيب هاي اجتماعي مطرح مي شود.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان