تاریخ 1393/06/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
چهل و سومين يارانه در راه سهم نوزادان محفوظ است

پنجمين يارانه نقدي فاز دوم هدفمندي يارانه‌ها در حالي امشب به حساب سرپرستان خانوار خواهد نشست که والديني که نسبت به تاخير دريافت يارانه نوزادان خود گله مند بودند نيز راضي خواهند شد.

به گزارش ايسنا ، چند وقتي بود که سرپرستان خانواري که فرزندانشان در سال جاري متولد شده بودند عنوان مي کردند که با وجود مراجعات مکرر به سازمان ثبت احوال براي اضافه کردن نام فرزندانشان به ليست خانواده با اين پاسخ که "نيازي به اقدام آنها نيست و ثبت نوزادان به طور خودکار انجام مي شود" مواجه مي شدند اما با گذشت چندماه و پيگيري هاي انجام شده يارانه‌اي دريافت نکرده بودند.

اين درحالي است که در روزهاي اخير نوبخت-معاون برنامه ريزي رييس جمهور- به ميان خبرنگاران آمد و اعلام کرد که يارانه نوزداني که در سال جاري متولد شده و تاکنون به حسابشان واريز نشده است همراه يارانه نقدي شهريور ماه ساير اعضاي خانواده از سوي دولت پرداخت خواهد شد و هيچ مشکلي در اين زمينه وجود ندارد.

بر اين اساس چهل و سومين يارانه 45 هزار توماني در صورتي که مورد خاصي پيش نيايد به روال ماههاي قبل در بيست و دوم هرماه، فردا شب ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واريز خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان