تاریخ 1393/06/13 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام - 33332379

دوره ضرب المثل ها پايان رسيده
بي گناه پاي دار رفت و خنديد. نمي دانست پاي دار هم خواهد رفت، چاقو دسته خود را بريد و محبت خارها را گل نکرد، همان گونه که دوري دوستي نياورد و اتفاقا پول خوشبختي آورد و ثروت از علم پيشي گرفت. انگار دوره ضرب المثل ها به پايان رسيده، عجب دنياي عجيبي است!  
جوداکيان 
 
پيشنهاد به مجلس
پيشنهاد مي شود مجلس محترم شوراي اسلامي هياتي را براي رسيدگي به اعطاي بورسيه ها و فسادهاي مالي در دانشگاهها در نظر بگيرد و نتايج بررسي را از طريق رسانه ها به اطلاع عمومي برساند.  
فرهنگي بازنشسته

جوابيه معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان سمنان به ستون روي خط پيام
با احترام با توجه به درج مطلب شهروند محترم در آن روزنامه به شماره 3714 مورخ 27 مرداد 93 با عنوان تقاضا از نيروي انتظامي سمنان جوابيه اي به حضور ارسال مي شود:  
براي تشکيل پرونده و تعقيب قضايي و انتظامي  شکايات، شماره پلاک و يا مشخصات ديگري از موتورسيکلت کمک بزرگي به شناسايي متهمان مي کند. در خصوص مورد اعلامي نيز مسئول سامانه مرکز فوريت هاي پليسي 110 فرد شاکي را براي پيگيري، راهنمايي نموده و بلافاصله نسبت به اعزام گشت انتظامي به محل مورد نظر در جاده دلازيان اقدام نموده است. لازم به ذکر است تحقيقات نامحسوس پليس براي شناسايي موتورسواران مزاحم ادامه دارد و در همين راستا و به منظور پيشگيري از وقوع احتمالي موارد مشابه گشت هاي انتظامي ويژه اي فعاليت دارند.  
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان سمنان 
سرهنگ دوم حسين پيوندي  


نسخه چاپي ارسال به دوستان