تاریخ 1393/04/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اخبار کوتاه ورزشي

 دعاي کميل ورزشکاران برگزار خواهد شد

سرويس ورزشي:

به همت هيات اسکيت استان و شهرستان سمنان مراسم معنوي دعاي کميل پنجشنبه اين هفته از ساعت 21 مصادف با نوزده رمضان در استاديوم تختي سمنان در پيست اسکيت برگزار خواهد شد در اين مراسم حجت الاسلام فريدون نيز سخنراني خواهد کرد لذا ورزشکاران و عموم مردم مي توانند در اين مراسم معنوي شرکت نمايند.

اسحاق مطهري نژاد در آستانه پيوستن به تيم فوتبال ساحلي هف سمنان

سرويس ورزشي:

اسحاق مطهري نژاد بازيکن ارزنده و خوب سمناني که سابقه حضور در ليگ يک فوتسال را نيز در کارنامه خود دارد در استانه عقد قرارداد با تيم فوتبال ساحلي هف سمنان در ليگ برتر فوتبال ساحلي کشور است وي مدتي است که در تمرينات اين باشگاه حضور يافته و نمايش قابل قبولي را از خود به نمايش گذاشته است.

کباب شهر برنده در مقابل آريانا

سرويس ورزشي:

بنا به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان مسابقات فوتسال جام رمضان يادواره شهداي استان با انجام چند ديدار ديگر در سالن شهداي کارگر سمنان دنبال و نتايج زير حاصل شد:

سرويس ورزشي:

*هلا ل احمر صفر – مقاومت 6

*دفتر مهندسي ساباط 4- ثاراله صفر

*آريانا صفر – کباب شهر 3

*آبفا صفر- فولاد ميلاد 4

*کلوا 2 – شوراي اسلامي فولاد محله صفر

*نان مزرعه 1- پخش مواد کريمي 6

محمد شوقي سرپرست هيات اسکواش در شاهرود شد

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي هيأت اسکواش استان ، بنا به پيشنهاد اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و طي حکمي از سوي محسن مفتاح سرپرست هيأت اسکواش استان ، جناب آقاي محمد شوقي به سمت سرپرست هيأت اسکواش شهرستان شاهرود منصوب گرديد . لازم به ذکر است آقاي محمد شوقي داراي مدرک کارشناسي ارشد در رشته فيزيولوژي ورزش بوده و در تربيت بدني دانشگاه علوم پزشکي شاهرود مشغول فعاليت مي باشد . ضمن تبريک و آرزوي موفقيت براي ايشان ، اميد است با استعانت از خداوند متعال شاهد پيشرفت اهداف اين رشته ورزشي در اين شهرستان باشيم .

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان