تاریخ 1393/04/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي شهرستان شاهرود:
راه اندازي سينما شاهرود نياز امروز جوانان و خانواده ها است

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
جلسه بررسي راهکارهاي فني راه اندازي سينماي پيام شاهرود با حضور اعضا» در محل سينماي مذکور برگزار شد .
به گزارش روابط عمومي اداره فرهنگ وارشاد اسلامي شاهرود، اين جلسه با حضور رئيس دفتر نماينده کاظم جلالي، نماينده  فرمانداري،  شهرداري، مسکن و شهر سازي، اماکن عمومي، آتش نشاني و... در محل ساختمان سينما پيام برگزار شد.
اعضا» کميته مذکور قبل از تشکيل جلسه بصورت دسته جمعي از مجموعه ساختمان سينما بازديد کردند.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان شاهرود در ابتداي اين جلسه گفت: منظور از اين جلسه و حضور کميته فني در محل سينما براي اظهار نظر جهت رفع مشکلات پيشرو و راه اندازي آن است.
عرب اميري ادامه داد:  راه اندازي سينما شاهرود نياز امروز جوانان و خانواده ها است و ما شاهد هستيم که افرادي زيادي از تعطيلي سينما نگران و تقاضاي باز گشايي مجدد آن را دارند و اين مهم نياز به کمک و همکاري تک تک شما عزيزان حاضر در جلسه دارد.
عرب اميري افزود : قبل از راه اندازي سينما طرح و پلان براي استفاده از ساختمان فعلي نياز است ظرف مدت کوتاه چند روزه اين کار از طرف سازمان مسکن و شهرسازي هماهنگي لازم با سازمان نظام مهندسي اعلام کرد و آن طرح در اختيار کميته فني شهرستان قرار گيرد تا بعد از راه اندازي دچار مشکلي نشويم.
جامعه اي رئيس دفتر نمايند مردم شاهرود و ميامي هم در اين جلسه گفت: راه اندازي سينما پيام شاهرود نياز به همت و همکاري تک تک  دستگاه هاي اجرايي مرتبط  دارد و با نگاه اينکه جوانان و خانواده از چنين مرکز فرهنگي محروم هستند و همه ما اين دغدغه را داريم که شاهرود سينما ندارد پس تلاش در راه اندازي آن امکان پذير است و دفتر نماينده هم قطعا در کنار شما همکاري لازم را بطور جدي خواهد داشت.
همچنين در اين جلسه ديگر اعضا» کميته نظرات و پيشنهادات خود را با توجه به مشکلات فيزيکي ساختمان و ظرفيت ديگر مسائل فني و ايمني مطرح کردند که قرار شد بعد از طرح و پلان کار از طرف سازمان مسکن و نظام مهندسي در اختيار اعضا»  کميته قرار گيرد تا هرچه سريعتر به بررسي مشکلات آن پرداخته شود.
  لازم به ذکر است: سينماي پيام شاهرود به علت بعضي از مشکلات فيزيکي ساختمان حدود 5 سال  است که تعطيل است.
اين سينما داراي 1000 متر مربع مساحت و سالن آن داراي 5050 صندلي براي تماشاچي را دارد.    


نسخه چاپي ارسال به دوستان