تاریخ 1393/04/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون فرماندار سمنان خواستار شد;
رفع مشکل استقرار ايستگاه آتش نشاني در شهرک صنعتي سمنان

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرماندار سمنان خواستار تسريع در رفع مشکلات استقرار ايستگاه آتش نشاني شهرک صنعتي اين شهرستان شد.
حسن اقوامي پناه در جلسه پيگيري استقرار ايستگاه آتش نشاني در شهرک صنعتي سمنان که در فرمانداري شهرستان سمنان تشکيل شد، با اشاره به اينکه شهرک هاي صنعتي همواره به عنوان مراکزي مهم در توليد و رشد اقتصادي کشورها نقش برجسته اي داشته اند، خواستار حمايت و توجه ويژه مديران دستگاه هاي اجرايي مرتبط براي فراهم کردن بستر  هاي لازم در اين بخش شد.
وي به نقش شهرک صنعتي در فراهم آوردن بستر توسعه کشورها اشاره کرد و افزود: با وجود تمام محاسن اين مناطق، همواره نگراني هايي نيز در رابطه با آلوده سازي  هاي زيست محيطي، بروز حوادث و سوانح کار از جمله انفجار و آتش سوزي در اين نواحي وجود دارد که علت آن حضور صنايع مختلف در اين شهرک هاست.
معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرماندار شهرستان سمنان افزود: بايد توجه ويژه اي در خصوص ايمن سازي و رعايت استاندارد هاي لازم در همه فرايند هاي تهيه مواد اوليه خط توليد و ارائه توليد محصول نهايي به اين مناطق شود.
اقوامي پناه استقرار و تقويت ايستگاه  آتش نشاني به عنوان مرکز مديريت بحران در شهرک صنعتي سمنان و آمادگي مواجه شدن و مقابله با بحران هاي صنعتي را در کاهش خسارات وارده ضروري دانست.
وي بيان داشت: استقرار اکيپ مستقل در شهرک صنعتي سمنان مي تواند از گستردگي خسارت هاي ناشي از حوادث کاسته و موجب حفاظت و صيانت از کار و سرمايه  هاي نيروي انساني و سرمايه ها در شهرک ها و نواحي صنعتي شود.
در پايان اين جلسه مقرر شد تا استقرار ايستگاه آتش نشاني در شهرک صنعتي سمنان تسريع شود و در اين زمينه هماهنگي هاي لازم به عمل آيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان