تاریخ 1393/04/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار سمنان:
حمايت از مردم مظلوم فلسطين يک تکليف است

سرويس خبر:
فرماندار شهرستان سمنان با مهم خواندن روز جهاني قدس امسال گفت: حمايت از مردم مظلوم فلسطين و شرکت در راهپيمايي روز جهاني قدس تکليفي شرعي، ملي و سياسي است.
حسن سعدالدين در نشست هماهنگي برگزاري راهپيمايي روز جهاني قدس در سمنان با اشاره به دورانديشي بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) در نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهاني قدس بر برپايي هرچه باشکوه تر راهپيمايي روز جهاني قدس تاکيد کرد.
وي تصريح کرد: با توجه به اقدامات وحشيانه دشمنان در منطقه به خصوص بمباران غزه و نيز حوادث سوريه و عراق و نيز کشتار مردم بيگناه توسط تکفيري ها، داعشي ها و طالبان چشم مردم دنيا و آزاديخواهان جهان به روز قدس و شرکت در راهپيمايي اين روز دوخته شده است.
رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان سمنان نيز در اين نشست، اهميت روز جهاني قدس امسال را با توجه شرايط جهان بسيار زياد دانست و خواستار هماهنگي بيشتر و حضور پر رنگ مردم در حمايت از کشورهاي مظلوم مسلمان در راهپيمايي روز قدس شد.
حجت الاسلام حسين پور گفت: تنها راه برون رفت کشورهاي مسلمان منطقه حمايت همه جانبه و انسجام ملت هاي مسلمان براي از بين بردن توطئه هاي صهيونيست ها است.
وي خاطرنشان کرد: سکوت مسلمانان موجب مي شود آنها همچنان به جنايات خود بر عليه مردم مظلوم فلسطين ادامه دهند.
حسين پور از مردم ولايتمدار استان سمنان دعوت کرد: با حضور پررنگ در راهپيمايي روز جهاني قدس و روشنگري جنايات صهيونيست ها، حمايت خود را از ملت مظلوم فلسطين ابراز و جنايات صهيونيست را محکوم کنند.
در اين نشست با اشاره به آغاز راهپيمايي روز جهاني قدس در سمنان از ساعت 11 جمعه سوم مرداد، مسير راهپيمايي نيز از ميدان امام رضا (ع) به سمت مصلي بزرگ سمنان اعلام شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان