تاریخ 1393/04/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فيلم پويانمايي«تدبير» در حوزه هنري استان سمنان توليد شد

سرويس خبر:
فيلم پويا نمايي «تدبير» در دفتر هنرهاي تصويري و پويانمايي حوزه هنري استان سمنان تهيه و توليد شد.
به گزارش روابط عمومي حوزه هنري استان سمنان، فيلم پويا نمايي «تدبير» به کارگرداني امير طوسي و تهيه کنندگي حوزه هنري استان سمنان در دفتر هنرهاي تصويري و پويانمايي به مدت 15 دقيقه تهيه و توليد شد.
بنا بر اين گزارش، داستان اين پويانمايي که در قالب سه بعدي ساخته شده و در طراحي لباس و محيط سازي از المان هاي سنتي و استاني استفاده شده مربوط به حاکمي است که در صدد پيدا کردن دختري مناسب جهت ازدواج براي برادر زاده خود است و به همراه همسر خود براي خواستگاري به سراغ دختر وزير خود مي رود ولي دختر شرطي پيش روي حاکم و برادر زاده اش مي گذارد و مي گويد مهريه اش بايد از دسترنج خود پسر باشد و...
شايان ذکر است اين پويا نمايي بصورت يک مجموعه در دست توليد است که در صورت حمايت مسئولان ذيربط قابليت انتشار و عرضه در سطح ملي و بين المللي را دارند.
پيش از اين فيلم هاي پويانمايي «گلدان زيبا» و «روزي حلال» به کارگرداني امير طوسي و تهيه کنندگي حوزه هنري استان سمنان توليد شده است.
امير طوسي کارگردان، زينب قناد، ناهيد اردکاني زاده ، رضا باقري، فهيمه کبيريان، علي بايسته و اکرم فواديان انيماتور ها، رضا علي عابدي و حمزه ملک طراح شخصيت و مدل ساز ها، ابوالفضل باقريان موسيقي، سعيد عابدي صدابردار و صداگذار، مهدي عربي ناظر کيفي و حوزه هنري استان سمنان تهيه کننده انيميشن «تدبير» است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان