تاریخ 1393/04/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
انرژي خود را تقويت کنيد

احساسات نقش اساسي در ايجاد انگيزه بازي مي کنند.  احساسات قدرت بزرگي اند که مي توانند در راندن ما به هدف کمک کنند.
- شور و هيجان يک حس است پس بايد آن را تقويت کرد.
خود را به گونه اي مهيا کنيد که گويي براي رسيدن به هدف، ولع سيري ناپذيري داريد.  و البته فرقي نمي کند چه هدفي داريد هر کاري که بر احساسات شما اثر مثبت دارد انجام دهيد و از آنها براي رسيدن به هدف خود کمک کنيد.
 براي نتيجه گرفتن به اندازه کافي، سخت کار کنيد.
با نتيجه گرفتن براي خود انگيزه بسازيد.  هر چه بيشتر کار کنيد نتايج بهتري خواهيد گرفت و هر چه نتايج بهتري حاصل شود شما انگيزه بيشتري خواهيد داشت و اين روند ادامه پيدا مي کند يعني هر نتيجه مثبت انگيزه اي مي شود براي نتيجه مثبت بعدي.
مثلا وقتي که مي خواهيد وزن کم کنيد اگر چند کيلوگرم اول را با شدت بيشتري کم کنيد و کمربند شما يک درجه تغيير کند اين بار براي اينکه سگک کمربند را يک درجه سفت تر ببنديد تلاش مضاعفي خواهيد کرد.
 مثبت ها را به افکار خود اضافه کنيد.
کتاب هايي بخريد که به شما ايده ها و مهارت هاي جديد هديه مي کنند.  داستان هاي افراد موفق را بخوانيد.  موسيقي گوش کنيد که اشتياق شما را زياد مي کند.  گاه موسيقي در هنگام کار به شما کمک مي کند پس از آن استفاده کنيد.  گاه بايد کمي پول خرج کنيد تا از اين حالت رخوت خارج شويد پس در اين زمان ترديد نکنيد.
 بر لحظه ها سوار شويد.
بعضي مواقع موفق هستيد و بعضي مواقع موفق نيستيد.  خوب اين کاملا طبيعي است اين چرخه زندگي است.   
وقتي موفق هستيد به راه خود با جديت بيشتر ادامه دهيد زيرا امواج موافق با شماست و به شما کمک مي کند و مي توانيد در زمان کوتاه تر سود بيشتري ببريد، در حالي که انرژي کمتري مصرف کرده ايد.  وقتي که احساس مي کنيد در شرايط خوبي به سر مي بريد از اين لحظه ها استفاده کنيد و بر آنها سوار شويد تا بيشترين بهره را در کوتاه ترين زمان و کمترين انرژي ببريد.  اين راه ها در عين سادگي بسيار مهم هستند.  آنها را به کار گيريد تا حداکثر استفاده را ببريد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان