تاریخ 1393/04/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با انهدام باند چهار نفره سارقان معتاد در شاهرود رقم خورد:
کشف 30 شاه کليد و 30 سرقت 300 ميليوني

سرويس حوادث:
فرمانده انتظامي استان سمنان از انهدام باند چهار نفره سارقان معتاد در شاهرود خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع رساني معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي  استان سمنان،  سردار محمدرضا ميرزايي در تشريح اين مطلب گفت: در هفته گذشته کاراگاهان پليس بخش بسطام شاهرود به دو مرد به هويت حميد - ع 40 و احسان - الف 28 ساله مظنون و آنها را به کلانتري منتقل کردند.
سردار ميرزايي افزود: مظنونان که داراي سوابق کيفيري و معتاد به مواد مخدر بودند در تحقيقات مقدماتي به همدستي با دو نفر ديگر در ارتکاب سرقت هاي متعدد در اين شهرستان اعتراف کردند .
وي به شناسايي کامل دو عضو ديگر اين باند اشاره و اضافه کرد: در عمليات هاي ديگر پليس در شاهرود ( مجيد - ذ ) 40 ساله و (جمشيد - م) 30 ساله دو تن ديگر از اعضاي اين باند دستگير شدند .
ميرزايي افزود: اعضاي دستگير شده اين باند سرقت که خود را در محاصره اسناد و مدارک غير قابل انکار پليس مي ديدند،  ناچار به گفتن حقيقت شدند و به ارتکاب 30 فقره انواع سرقت به ارزش 300 ميليون ريال اعتراف کردند.
اين مسئول انتظامي به هماهنگي با مراجع قضايي و بازديد از مخفيگاه متهمان اشاره و تصريح کرد: در اين عمليات، مقادير زيادي از اموال مسروقه و 30 عدد شاه کليد کشف شد.
سردار ميرزايي انگيزه سارقان را تامين هزينه هاي مصرف شديد مواد مخدر بيان کرد و گفت: اعتياد ريشه و زمينه اصلي بروز ساير جرايم است که شرط اصلي ريشه کني آن،  نقش آفريني خانواده ها و البته تلاش و همراهي بيشتر تمام دستگاه ها و سازمان هاي مرتبط است.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان