تاریخ 1393/04/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون سياسي و رئيس شوراي اطلاع رساني طي نامه اي از مديران اجرايي درخواست کرد;
حمايت دستگاه هاي اجرايي از مطبوعات و رسانه ها

سرويس خبر:
رئيس شوراي اطلاع رساني از دستگاه هاي اجرايي خواست نسبت به خريد نشريات همکاري لازم را داشته باشند.
مدير کل روابط عمومي استانداري  با اعلام مطلب فوق  افزود: محمد صارمي زاده معاون سياسي امنيتي استانداري پيرو پيگيري هاي قبلي، طي نامه اي از کليه دستگاه هاي اجرايي استان، شهرداران و فرمانداران استان سمنان خواست نسبت به خريد نشريات محلي و کشوري و اشتراک سالانه اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان، ايرج کارخايي گفت: در نامه رئيس شوراي اطلاع رساني استان سمنان در خصوص حمايت از تلاشگران عرصه ارتباطات آمده است با عنايت به نقش و جايگاه مهم و تاثير گذار مطبوعات و رسانه هاي گروهي در امور اطلاع رساني از فعاليت ها و اقدامات، افزايش آگاهي، ايجاد شور و نشاط واميد بيشتر در جامعه  و با توجه به گله مندي خبرنگاران از قطع اشتراک نشريات توسط تعدادي از دستگاه ها، ضرورت دارد در راستاي حمايت از مطبوعات مساعدت و همکاري لازم رانسبت به اشتراک سالانه و خريد نشريات محلي و کشوري مبذول دارند.
وي افزود: معاون سياسي امنيتي در اين نامه از دستگاه ها خواست گزارش اقدامات خودشان را در اين خصوص به استانداري سمنان اعلام کنند .
کارخائي افزود : همچنين وي از فرمانداران استان خواست در سطح شهرستان اقدام مشابهي براي حمايت از مطبوعات و رسانه هاي گروهي مبذول دارند .

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان