تاریخ 1390/09/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
جام جهاني واليبال
تيم واليبال ايران مقابل قهرمان اروپا پيروز شد

تيم ملي واليبال ايران در سومين ديدار خود در چارچوب رقابت هاي جام جهاني واليبال و انتخابي المپيک از سد صربستان، قهرمان اروپا گذشت.
به گزارش خبرگزاري مهر، تيم واليبال ايران ديروز در گروه  A رقابت ها در سالن "نيپون گايشي" شهر ناگوياي ژاپن با نتيجه 3 بر 2 از سد صربستان گذشت. مردان "خوليو ولاسکو" ست اول را قدرتمندانه با نتيجه 25 بر 17 از سد صربستان گذشتند اما در ست هاي دوم و سوم با نتايج 18 بر 25 و 21 بر 25 مقابل حريف تن به شکست دادند.
ايران در ست چهارم با حساب 25 بر 21 به برتري رسيد تا کار به ست حساس پنجم کشيده شود. در اين ست بازيکنان ايران توانستند با حساب 15 بر 11 مقابل صربستان پيروز شوند و در مجموع بازي را با نتيجه 3 بر 2 به سود خود به پايان بردند.
مهدي بازارگرد با کسب 17 امتياز، به عنوان امتيازآورترين بازيکن ايران بود و "ايوان ميليکوويچ" از صربستان هم 22 امتياز کسب کرد. صربستان در سال 2011 در رقابت هاي قهرماني اروپا که به ميزباني مشترک اتريش و جمهوري چک برگزار شد، به مقام اول رسيد. اين تيم در المپيک 2000 سيدني هم به عنوان قهرماني رسيد.
تيم ايران در روز نخست رقابت هاي جهاني با نتيجه 3 بر يک از سد ژاپن گذشته بود و روز گذشته در دومين ديدار خود با حساب 3 بر صفر به کوبا باخته بود. تيم کشورمان فردا را استراحت دارد و روز پنج شنبه در دور دوم رقابت ها با تيم قدرتمند لهستان ديدار خواهد کرد.
سه تيم برتر اين رقابت ها به بازي هاي المپيک 2012 لندن راه پيدا مي کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان