تاریخ 1390/09/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار دامغان
بايد براي برگزاري انتخابات حداکثري تلاش کرد

دامغان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
فرماندار دامغان گفت: يکي از موضوعات مهم سال جاري برگزاري نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي بوده که بايد بکوشيم انتخاباتي با حضور حداکثري مردم برگزار کنيم.
مرتضي علي آبادي اين مطلب را در جمع خبرنگاران بيان و اظهار داشت: ساز وکار برگزاري نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي با تشکيل ستاد انتخابات و تعيين اعضاي ستاد فراهم شد و اميدواريم با برنامه ريزي هاي صورت گرفته و تعيين جدول برنامه ريزي انتخابات در روز 12 اسفند ماه سال جاري انتخاباتي پر شور با حضور مردم داشته باشيم.
وي خطاب به کانديداي احتمالي حضور در انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي  افزود: يکي از موضوعات مهمي که کانديدا احتمالي بايد به آن توجه داشته باشند رعايت قانون است که هر حرکت آنان قبل از شروع فعاليت هاي رسمي انتخابات مورد رصد قرار مي گيرد و در تاييد آنان در هيئت هاي اجرايي و نظارت ارزيابي و بررسي مي شود.
وي از  اختصاص 5 ميليارد ريال اعتبار جهت مرمت و بازسازي کاروانسراي شاه عباسي دامغان و تبديل آن به موزه مردم شناسي خبر داد و اظهار داشت: اين اعتبار از محل اعتبارات ملي و استاني تامين شده است و براي تجهيز کامل آن به 15 ميليارد ريال اعتبار ديگر نياز است.
وي ياد آور شد: با پيگيري  هاي صورت گرفته از سال 84 از سوي استانداري سمنان و فرمانداري دامغان و با کسب مجوز از سوي وزارت کشور درجه فرمانداري دامغان از 3 به 2 ارتقا پيدا کرد که با اين تغيير پست معاونت عمراني و طرح و برنامه و در تعدادي از پست هاي ديگر شاهد ارتقا خواهيم بود.
علي آبادي خاطرنشان ساخت: يکي از مواردي که مردم بايد از آن مطلع باشند کارها و اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان است که امروزه تبليغات و اطلاع رساني حرف اول را در جامعه مي زند و جامعه اي که در آن اطلاع رساني وجود نداشته باشد يک جامعه مرده و بي فايده است.
رئيس شوراي مسکن شهرستان دامغان گفت: بحث افزايش 8 در صدي سود تسهيلات بانک صادرات به متقاضيان مسکن مهر هنوز حل نشده و پيگيري ها در جهت حل آن در حال انجام است و تنها بانکي که با آن با مشکل مواجه هستيم بانک صادرات است.  


نسخه چاپي ارسال به دوستان