تاریخ 1390/09/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
استقبال کم نظير گرمساري ها از فيلم هاي جشنواره بين المللي کودک و نوجوان

گرمسار- روزنامه پيام استان سمنان
برگزاري بيست و پنجمين جشنواره بين المللي فيلم هاي سينمايي کودکان و نوجوانان در گرمسار با استقبال کم نظير عموم مردم به ويژه دانشآموزان روبه رو گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي گرمسار، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي گرمسار و رئيس ستاد برگزاري اين جشنواره در گرمسار ضمن اعلام اين مطلب افزود: با برنامه ريزي هاي انجام شده توسط امور سينمايي، توانستيم در مدت 5 روز، دوازده فيلم سينمايي را براي اولين بار در سينما ابريشم به اکران درآوريم که حدود پنج هزار نفر از اين فيلم ها به طور رايگان ديدن کردند.
مجتبي نورمحمدي گفت: برپايي اين جشنواره ها در شهرستان ها کمک ويژه اي به ازدياد مخاطبين و علاقه مندان به هنر سينما را دربرخواهد داشت. از سويي نيز زمينه اي براي توليد فيلم هاي بهتر و فاخرتر از سينماگران کشور فراهم مي کند.
وي همچنين با تقدير از اداره آموزش و پرورش شهرستان و نيز مديريت سينما ابريشم گفت: بيش از نود و پنج درصد از کودکان و نوجوانان در فرم هاي ارزيابي خود خواستار استمرار اين گونه جشنواره ها شده اند و از آن به عنوان يک رويداد مطلوب هنري ياد کرده اند.
لازم به توضيح است بيست و پنجمين جشنواره فيلم هاي سينمايي کودکان و نوجوانان با محوريت استان اصفهان در 9 استان از جمله استان سمنان به مدت 5 روز برگزار گرديد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان