تاریخ 1390/09/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرمانده انتظامي استان سمنان برشمرد
زمان شناسي، امام شناسي و وظيفه شناسي ويژگي هاي پليس خدمتگزار

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
فرمانده انتظامي استان سمنان، زمان  شناسي، امام شناسي و وظيفه شناسي را  از ويژگي هاي اساسي پليس خدمتگزار جمهوري اسلا مي برشمرد.
به گزارش پايگاه اطلا ع رساني پليس، فرمانده انتظامي استان سمنان اين مطلب را در جمع تعدادي از پدران و برادران شهيد عنوان کرد و گفت: حضور خانواده شهدا که همچنان مدافع نظام هستند مايه برکت جمهوري اسلا مي است.
سردار قاسم نصري از قرآن به عنوان قانون الهي ياد کرد و با بيان اين که امام زمان (عج) نيز حاکم دوران کنوني است، خاطرنشان کرد: براي برقراري حکومت عدل جهاني، آمادگي جوامع بشري نيز لا زم است که با پيروزي انقلا ب اسلا مي اين امر حرکت سريع تري به خود گرفته است.
وي علم افزايي و ايمان افزايي را از عوامل اساسي شناخت و بصيرت دانست و تصريح کرد: هر فردي از جامعه بايد اين دو موضوع را هميشه دنبال کند.
سردار نصري در ادامه با تاکيد بر اين که امر به معروف و نهي از منکر هيچ گاه در نيروي انتظامي تعطيل نمي شود، اظهار داشت: البته بايد تلا ش کرد تا اين واجب شرعي به عنوان يک نياز جامعه اسلا مي به خواسته اي همگاني تبديل شود.
وي فرماندهان و مسوولا ن نيروي انتظامي را خادمان ملت به ويژه خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر خواند و تاکيد کرد: زمان شناسي، امام شناسي و وظيفه شناسي از ويژگي هاي اساسي پليس خدمتگزار در نظام جمهوري اسلا مي مي باشد.
فرمانده انتظامي استان سمنان در پايان با بيان اين که خدا در دل دشمنان ما ترس قرار داده، اظهار داشت: موضع گيري هاي مقتدرانه رهبر معظم انقلا ب نيز مايه قوت قلب امت اسلا مي است.
در اين ديدار پدران و برادران شهيد در سخناني ضمن قدرداني از طرح هاي مطلوب پليس در مقابله با گسترش ناهنجاري ها در جامعه، حمايت قاطع خود از عملکرد نيروي انتظامي به خصوص در برخورد با مفاسد اخلا قي را اعلا م و خواستار حمايت و اقدامات جدي ديگر نهادها در اين راستا شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان