تاریخ 1390/09/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
واژگوني اتوبوس هفت قرباني گرفت

رييس مرکز فرماندهي و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا از واژگوني يک دستگاه اتوبوس در محور يزد- طبس و مرگ 7تن و مجروحيت 14نفر ديگر خبرداد.  
سرهنگ رضا سلبي در گفت وگو با يسنا، با اعلام خبر واژگوني يک دستگاه اتوبوس در جاده يزد - طبس در ساعت 4 صبح سه شنبه گفت: در اين حادثه که به علت عدم توانايي راننده درکنترل وسيله نقليه به علت خستگي و خواب آلودگي رخ داد تاکنون 7 کشته و 14 مجروح بر جاي گذاشته است.  
وي با بيان اينکه اين اتوبوس متعلق به تعاوني 11 نوين ياسوج بوده است گفت: اين اتوبوس از مشهد به سمت ياسوج در حرکت بود که در جاده يزد - طبس از محور خارج و واژگون  شده است.  
رييس مرکز فرماندهي و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا در مورد آخرين وضعيت جاده هاي کشور نيز گفت: براساس گزارش هاي دريافتي در اکثر محورهاي آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، محور مريوان در کردستان، تبريز- سراب، تبريز - ميانه، سراب - اردبيل، محور آستارا در استان اردبيل، اسالم به خلخال در استان گيلان و ارتفاعات محورهاي هراز، چالوس و فيروزکوه بارش خفيف برف گزارش شده است.  
رييس مرفوک ناجا به ايسنا گفت: در استان هاي زنجان، قزوين، اصفهان، چهارمحال و بختياري، سيستان و بلوچستان، خراسان رضوي، خراسان جنوبي، خراسان شمالي، بخشي از گيلان و استان گلستان بارش باران گزارش شده است که براين اساس در اثر بارش باران سطح معابر اين استان ها لغزنده بوده و به رانندگان توصيه مي شود با رعايت فاصله طولي مناسب و رعايت سرعت مطمئنه از بروز هرگونه حادثه جلوگيري کنند.  


نسخه چاپي ارسال به دوستان