تاریخ 1390/09/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
پدر معتاد خود و دخترانش را به آتش کشيد

پدر معتاد با حبس  دو دخترش در اتاق خواب، خود و آنان را به آتش کشيد.  
به گزارش ايسنا، آتش نشانان در ساعت 59:19 شب گذشته از طريق تماس مردمي در جريان وقوع يک فقره آتش سوزي در خيابان نعيمي واقع در منطقه قلعه مرغي قرار گرفتند.  
آتش نشانان با حضور در صحنه حادثه ضمن مهار اين آتش سوزي که در يک واحد مسکوني رخ داده بود اجساد سوخته 3 تن را در حالي که در کنار يکديگر قرار داشتند در يکي از اتاق هاي خواب اين واحد مسکوني يافتند.  
با حضور عوامل اورژانس در محل حادثه مشخص شد که اجساد اين افراد صددرصد سوخته است به گونه اي که حتي تشخيص جنسيت اجساد، امکانپذير نبود. در حالي که بررسي براي تشخيص هويت اجساد سوخته ادامه داشت و با توجه به اعلام عمدي بودن حريق توسط آتش نشانان، موضوع به ماموران کلانتري 161 ابوذر منتقل شد که با توجه به نوع حادثه، عوامل تشخيص هويت پليس آگاهي به همراه قاضي کشيک قتل به محل حادثه فراخوانده شدند.  
تحقيقات اوليه ماموران نشان داد که پدر اين خانواده به نام «احمد» که به موادمخدر از نوع شيشه معتاد بوده است دو دختر خود به نام «مبينا» 8 ساله و «تينا» 9 ساله را به آتش کشيده است.  
تحقيقات ماموران نشان داد که اين فرد حدود هشت ماه پيش نيز همسر خود را که صندوقدار يکي از فروشگاه هاي معتبر پايتخت است را با چاقو مجروح کرده و پس از آن نيز اقدام به خودزني کرده بود که اين فرد پس از بهبودي مدعي شده بود که توبه کرده و بر اين اساس توانسته بود همسر خود را به ادامه زندگي متقاعد کند.  
ماموران در تحقيقات از همسايگان نيز دريافتند که در روز حادثه «احمد» همسر خود را به محل کار رسانده و پس از بازگشت همسايگان صداي مشاجره وي با دو دختر خود را شنيده اند که پس از دقايقي صداي انفجار و شعله هاي آتش و دود ساختمان مسکوني را فرا مي گيرد.  
پليس در بررسي ها دريافت که همسايه ها پس از وقوع آتش سوزي در آپارتمان را شکسته و متوجه  شدند که حريق تنها در يکي از اتاق هاي خواب ايجاد شده است که با استفاده از کپسول اقدام به مهار کردند.  
همسايه ها براي اطفاي حريق با موانعي در پشت در اتاق خواب مواجه شدند و در حالي که تلاش ها براي ورود به اتاق خواب ادامه داشت آنان تنها ناله هاي ضعيف دختران را از پشت در مي شنيدند.  
به گزارش ايسنا، همسايه ها در حالي اجساد سوخته شده اين افراد را پيدا کردند که پدر اين خانواده با آرنج خود يکي از دختران و با استفاده از پاهايش دختر ديگر را نگه داشته بود تا آنان به بيرون فرار نکنند.  


نسخه چاپي ارسال به دوستان