تاریخ 1390/09/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کاهش نرخ انرژي تامين نشده شبکه هاي توزيع برق در استان سمنان

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
مديرعامل شرکت توزيع نيروي برق استان سمنان از کاهش نرخ انرژي تامين نشده شبکه هاي توزيع برق استان در 7 ماهه امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شرکت توزيع برق استان سمنان، سيد محمد موسوي زاده با اشاره به اين که نرخ انرژي تامين نشده تا پايان مهر ماه سال جاري 1/20درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش يافته، گفت: اين ميزان در سال گذشته 27/1در هزار بوده و در زمان حاضر به016/1 درهزار تقليل يافته است.
وي مجموع انرژي تامين نشده سال 89 را يک هزار و 779 مگاوات ساعت عنوان کرد و افزود: اين ميزان اکنون به 1 هزار و 441  مگاوات ساعت رسيده و 9/18 درصد به نسبت مدت مشابه سال قبل کاهش يافته است.
موسوي زاده اضافه کرد: در نرخ انرژي تامين نشده، با توجه به نرخ هدف تعيين شده 16/1 درهزار، به ميزان 4/12 درصد از هدف ساليانه و پيش بيني هاي مورد نظر پيش هستيم.
وي همچنين عوامل موثر در بهبود شاخص هاي بهره برداري را اصلاح و بهينه سازي به موقع تاسيسات توزيع برق، عملکرد مناسب واحدهاي اتفاقات، افزايش نقاط مانور و سرويس و نگهداري  و ساماندهي به هنگام شبکه ها اعلام کرد.
رئيس هيات مديره شرکت توزيع نيروي برق استان به ارتقاي سامانه 121 اشاره کرد و بيان داشت: با رويکرد تکريم مردم و سرعت بيشتر در کيفيت ارائه خدمات، اين سيستم پيشرفت هاي مناسبي داشته و با ايجاد 30 خط دسترسي براي اين سامانه ، در آينده اي نزديک کليه خاموشي هاي برنامه ريزي شده و موارد مرتبط با مشترکين فقط از طريق تلفن 121 اطلاع رساني خواهد شد .


نسخه چاپي ارسال به دوستان