تاریخ 1390/09/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
خلخالي معاون سياسي امنيتي
لازمه حضور حداکثري مردم در انتخابات پيش رو تبيين اهميت آن است

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
به منظور استفاده از ديدگاه هاي مديران و کارشناسان در خصوص انتخابات آتي مجلس شوراي اسلامي و راهکارهاي رسانه استاني، اطاق فکري با حضور خلخالي معاون سياسي امنيتي استاندار، شريفي فر مدير کل صدا و سيماي مرکز سمنان، معاونان و  مديران شبکه استاني برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز سمنان، معاون سياسي امنيتي استاندار ضمن تبريک فرا رسيدن هفته بسيج و گراميداشت ياد و خاطره شهداي هشت سال دفاع مقدس گفت: وزارت کشور تلاش  حداکثري خود را در جهت برگزاري مکانيزه همه مراحل انتخابات مجلس نهم انجام خواهد داد اما تنها در ده درصد صندوق هاي راي گيري در حوزه هاي انتخابي کشور به صورت مکانيزه انجام خواهد شد و در استان سمنان نيز فقط در يک شهر راي گيري به اين صورت  انجام مي شود.
خلخالي همچنين مشارکت حد اکثري مردم در انتخابات را مهم دانست و گفت: لازمه حضور حداکثري مردم در انتخابات پيش رو تبيين اهميت آن است.
مديرکل صدا و سيماي مرکز سمنان نيز در اين جلسه سياست رسانه را تبليغ براي مشارکت حداکثري در انتخابات و تلاش براي انتخاب فردي دانست که بر اساس موازين قانوني صلاحيت انتخاب را دارد.
شريفي فر همچنين کمک به مردم براي شناخت کانديداي اصلح را ضروري دانست.
وي معيارهاي رسانه را  معيارهايي دانست که امام و رهبري تبيين مي کنند و انديشه هاي امام و التزام به ولي فقيه را معيار و مبناي صلاحيت افراد برشمرد.
مديرکل صدا و سيماي مرکز سمنان افزود: تعلق به گروه و حزب خاص اهميتي ندارد و ملاک اصول گرايي انديشه هاي امام و منويات مقام معظم رهبري و عملکرد افراد در جريانات مهم سياسي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان