تاریخ 1390/08/29 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
بدون تيتر

- مراسم قرعه کشي همکاران اداره کل بهزيستي استان سمنان جهت اعزام به عتبات عاليات با حضور مدير کل و اعضاي شوراي معاونين در محل ستاد اداره برگزار، و 23 نفر انتخاب شدند.
- به گزارش روابط عمومي بهزيستي استان سمنان آقايان محب عليزاده و مظفر پور و خانم ها يوسفي و عبايي از همکاران نيروي انساني بهزيستي کشور پرونده هاي پرسنلي، احکام و وضعيت مرخصي همکاران استان سمنان را مورد ارزيابي و بررسي قرار دادند و در پايان رضايت خود را از عملکرد همکاران در کارگزيني سمنان اعلام نمودند.
- استاد حوزه دامغان، در سومين جلسه طرح ابرار حوزه کوثر دامغان که با حضور مسئولان طرح ابرار، فرماندهان و مديران اجرايي در سالن اجتماعات اين حوزه برگزار شد، اظهار داشت: مقابله با تهاجم فرهنگي غرب عزم ملي را مي طلبد.
- به گزارش باشگاه خبرنگاران بسيج از سمنان، به همت گردان پياده بسيج حضرت رسول (ص) تيپ قائم (عج) سمنان دوره پنجم اردوي عملي پنج روزه با حضور بسيجيان عضو اين گردان در اردوگاه قدس سمنان به پايان رسيد.
- به گزارش باشگاه خبرنگاران بسيج از سمنان، به همت مرکز فرهنگي خانواده پاسداران استان سمنان اردوي زيارتي سياحتي قم جمکران با حضور  100 نفر از پاسداران شاغل و بازنشسته سپاه استان و تيپ 12 قائم در اردوگاه ولايت قم برگزار شد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان