تاریخ 1390/08/29 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کشف 40 فقره سرقت و کلاهبرداري در شاهرود به ارزش يک ميليارد و 700 ميليون ريال

سرويس حوادث:
ماموران انتظامي شهرستان شاهرود اعضاي باندي که مرتکب 40 فقره سرقت و کلاهبرداري به ارزش يک ميليارد و 700 ميليون ريال شده بودند را شناسايي و دستگير کردند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان شاهرود در تشريح جزييات اين خبر گفت: چندي پيش در پي وقوع چند فقره سرقت منزل، ماموران  پليس آگاهي پيگيري موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
سرهنگ داود مرادي افزود: با توجه به حساسيت موضوع و انجام چند فقره کلاهبرداري پس از سرقت ها، ماموران با جديت جوانب موضوع را مورد بررسي قرار دادند تا اين که موفق به شناسايي اعضاي يک باند حرفه اي سرقت و کلاهبرداري شدند.
وي ادامه داد: اين باند چهار نفره متشکل از دو مرد و دو زن بودند که پس از انجام سرقت از منازل مردم با چک هاي به سرقت رفته مالباختگان دست به کلاهبرداري نيز مي زدند.
مرادي تصريح کرد: متهمان در بازجويي هاي فني به انجام 28 فقره سرقت منزل در سطح شهرستان شاهرود و 12 فقره کلاهبرداري اعتراف کردند.
برابر اعلام اين مقام انتظامي 40 فقره سرقت و کلاهبرداري صورت گرفته بالغ بر يک ميليارد و 700 ميليون ريال مي باشد.
جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان شاهرود در پايان از شهروندان خواست در حفظ و نگهداري اموال خود کوشا بوده و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به پليس از طريق تماس با 110  اطلاع  دهند.
لازم به ذکر است سارقان پس از تشکيل پرونده به دستگاه قضايي تحويل داده شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان