تاریخ 1390/08/29 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
وزير کشور:
در پاسداري از حريم انتخابات عزم راسخ داريم

پيشگيري ازهرگونه خدشه در وحدت عمومي و تقويت هرچه بيشتر انسجام ملي، رويکرد تخطي ناپذير وزارت کشور و ستاد انتخابات کشور در عمل به وظايف قانوني است.  
به گزارش ايسنا، پيش از ظهر ديروز (شنبه)، سيد صولت مرتضوي معاون سياسي وزير کشور و رئيس ستاد انتخابات کشور همراه با روساي کميته هاي شش گانه ستاد انتخابات کشور با حضور در دفتر وزير کشور، گزارشي از مجموعه اقدامات اين ستاد در راستاي برگزاري انتخابات ارائه کردند.  
وزير کشور با بررسي دقيق و موشکافانه اين گزارش ها و اطلاع از آخرين وضعيت تفصيلي اجرائي انتخابات توصيه ها و دستورات لازم را صادر کرد.  
مصطفي محمد نجار در اين نشست که ساعت هاي متمادي به طول انجاميد، با ابراز رضايت از پيشرفت امور مقدماتي و اجرايي انتخابات مجلس نهم مطابق با برنامه زمانبندي تدوين شده ، از مديران ستاد انتخابات تقدير کرد.  
وي با يادآوري نزديک شدن زمان ثبت نام داوطلبين نمايندگي مجلس شوراي اسلامي، بر ضرورت توجه به همه ظرافت ها و ظرفيت هاي قانوني موجود دراين عرصه تاکيد کرد.  
وزير کشور ايجاد بستر مناسب براي اعلام نامزدي و ثبت نام قانوني همه کساني که حضور در مجلس را مفيد به حال کشور و ملت مي دانند، را وظيفه قانوني وزارت کشور و ستاد انتخابات دانست و در عين حال بر قطعي بودن رعايت مقررات و ضوابط و شرايط قانوني تاکيد کرد.  
نجار با اشاره به بيانات رهبري معزز انقلاب اسلامي در خصوص پيشگيري از موفقيت دشمن در تبديل فرصت ها به تهديد و ضرورت تقويت ثبات و نشاط جامعه در انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، از عزم راسخ همه دست اندرکاران بخصوص در وزارت کشور براي پاسداري از حريم انتخابات اين دوره مجلس شوراي اسلامي، خبر داد.  
بنا به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت کشور، وزير کشور قانون مداري، امانت داري، مشارکت حداکثري و صيانت از حقوق و راي مردم را شعار اصلي وزارت کشور در انتخابات مجلس نهم اعلام کرد.  
ستاد انتخابات کشور با ساماندهي کميته هاي مختلف اجرائي، گام به گام مسير قانوني اجراي انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي را به پيش مي برد.  

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان