تاریخ 1390/08/29 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
پيشرفت 95 درصدي پروژه هاي مصوب سفر مقام معظم رهبري در بخش راه و ترابري

 سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
95 درصدي پروژه هاي مصوب سفر مقام معظم رهبري در بخش راه و ترابري پيشرفت داشته است.
مدير کل راه و ترابري استان سمنان با اعلام اين مطلب افزود : در سفر مقام معظم رهبري به استان سمنان 12 پروژه در قالب 11 مصوبه در بخش راه و ترابري به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي اداره کل راه و ترابري استان سمنان ، مهندس قربانپور در ادامه افزود : مردم شريف استان سمنان حماسه اي مثال زدني را در استقبال از رهبر فرزانه انقلاب اسلامي آفريدند و امروز شاهد به ثمر رسيدن برکات اين سفر هستيم.
وي با ابراز خرسندي از بهره برداري 9 پروژه از 12 پروژه مصوب در سفر مقام معظم رهبري افزود: از مهمترين مصوبات اين سفر مي توان به بهسازي و نوسازي 40 کيلومتر راه اصلي زيدر - بيارجمند ، احداث پل 3دهانه پنو به طول 8 متر  در حسين آباد کالپوش و همچنين رفع چندين نقطه حادثه خيز در محورهاي استان اشاره کرد.
قربانپور تصريح کرد: در حال حاضر پروژه تقاطع غيرهمسطح ورودي سمنان با بيش از 90 درصد پيشرفت رو به اتمام است و در ايام دهه فجر به بهره برداري خواهد رسيد و تنها پروژه تقاطع غير همسطح ميامي با 45 درصد پيشرفت فيزيکي در حال احداث است که به دليل تاخير در ابلاغ اعتبارات و انجام مطالعات در سال آينده افتتاح خواهد شد .  
وي در خاتمه احداث 17 کيلومتر راه اصلي ديباج - سرخگريوه در شهرستان دامغان را نيز از جمله مصوبات اين سفر دانست و افزود : اين پروژه با بيش از 90 درصد پيشرفت فيزيکي در حال پيگيري است و در صورت وجود شرايط جوي مناسب تا پايان سال 90 به بهره برداري خواهد رسيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان