تاریخ 1393/02/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
جلوي تخريب جايگاه واقعي زن در جامعه گرفته شود

مهديشهر- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
مسئول شوراي عالي جامعه زنان شهرستان مهديشهر گفت: ارزش هاي کاذب امروز در حال خودنمايي است و بايد جلوي تخريب جايگاه واقعي زن در جامعه گرفته شود.
زهرا کسائيان  اظهار کرد: نخستين گام براي تربيت و تعالي انسان ها خانواده است و چنانچه اين کانون محکم و استوار باشد، کمتر تخريب و آسيب خواهد ديد.
وي افزود: کانون خانواده است که اصول تربيتي را در انسان ها نهادينه مي کند و نحوه تعامل والدين و نيز اثربخشي آنها با فرزندان امري مهم و قابل تامل در اصول تربيتي است.
مسئول شوراي عالي جامعه زنان شهرستان مهديشهر مهم ترين بعد شخصيت يک زن را بعد مادري او عنوان کرد و افزود: نقش مادر در شکل گيري و تربيت انسان ها بسيار حائز اهميت است; بنابراين در همه ابعاد تربيتي دختران بايد اين بعد شخصيتي مورد توجه قرار گيرد.
کسائيان ادامه داد: در واقع تربيت دختران امروز همان تربيت نسل آينده است; ارزش هاي کاذب گاهي جايگاه مادري را کمرنگ مي کند و حتي موجب تخريب جايگاه واقعي زن مي شود.
مسئول شوراي عالي جامعه زنان شهرستان مهديشهر با بيان اينکه امروز يکي از کليدي ترين مباحثي که هدف دشمن در جنگ نرم قرار گرفته خانواده با محوريت زن است، گفت: يک زن به عنوان مادر و همسر در خانواده در واقع با بهره گيري از الگوهاي اسلامي و با تربيت پسران و دختران، نسل آينده جامعه را تربيت مي کند.
کسائيان افزود: با پيروزي انقلاب اسلامي، زن به جايگاه واقعي خود پي برد و نقش يک زن مسلمان در خانواده و اجتماع متجلي شد.
وي گفت: زيباترين و باارزش ترين، حساس ترين و شاخص ترين صفت يک زن حيا و عفت او است که موجب مصونيت او و همچنين تضمين سلامت جامعه مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان