تاریخ 1393/02/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
امام جمعه موقت ميامي:
سبک زندگي ما بايد قرآني باشد

ميامي- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
امام جمعه موقت ميامي با تاکيد بر اين که بدون شک قرآن کريم بزرگترين افتخار ماست، گفت: سبک زندگي ما بايد قرآني باشد. به گزارش روابط عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ميامي، حجت الاسلام حسن مومني، در اولين گردهمايي مربيان قرآني شهرستان ميامي که در نمايندگي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي اين شهرستان برگزار شد به اهميت قرآن در دوران هاي مختلف اشاره کرد و افزود: اين کلام آسماني براي هر قومي زيباست.
وي به اثر پذيري قرآن هم اشاره اي داشت و تصريح کرد: ناپلئون بعد از مطالعه اين کتاب آسماني و پرسش گري درباره آن گفته است تا زماني که مسلمانان قرآن را دارند و برجامعه مسلمين حاکميت دارد ما غربي ها نمي توانيم بر آنها غلبه کنيم.
امام جمعه موقت ميامي ضمن تاکيد بر وارد کردن مسائل قرآني به زندگي انسان گفت: سبک زندگي ما بايد قرآني باشد.
مومني افزود: فرزندان بايد نتيجه تلاوت قرآن را در خانواده ها مشاهده کنند و بايد احساس کنند اخلاق خوب و حسنه والدين از قرائت و انس با قرآن است.
مسئول نمايندگي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ميامي نيز در اين مراسم، با بيان اينکه قرآن مايه خرمي دل و شادابي روح مي شود، افزود: با راه اندازي انجمن قرآن شهرستان بسياري از مباحث و نيازهاي اين بخش از جمله کلاس هاي قرائت، تجويد، صوت و... که نياز جامعه به ويژه جوانان منطقه خواهد بود برطرف مي شود. رضا مهديان، افزود: کانون قرآن و نهج البلاغه شهرستان ميامي در آينده نزديک با محوريت قرآن برنامه هاي مدون و خوبي را براي توسعه و ترويج قرآني دارد.
سميه محمديان، مسئول کانون قرآن و نهج البلاغه شهرستان ميامي درادامه به برگزاري کلاس هاي قرآني با موضوعات پژوهشي اشاره کرد و گفت: بر مباحث پژوهشي و نشست هاي قرآني در مراکز قرآني بايدتاکيد شود.
در پايان اين مراسم از پنج تن مربي قرآني شهرستان ميامي تجليل شد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان