تاریخ 1393/02/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رازهاي موفقيت در زندگي زنانه
   نويسنده : ناهيد ابراهيمي نسب

به مردان قدرت دهيد، تا صميميت فوران کند. مرد موجودي عاشق قدرت است. مرد از اين که قدرتمند باشد حظ مي کند. در آسمان اوج مي گيرد و شما را نيز همراه خود بالا مي برد.
از اينکه توانا باشد يا احساس توانايي کند لذت مي برد. تا وقتي که مشغول کشتن اين احساس در مردان هستيد بدانيد که تنها مي توانيد خواب خوشبختي را ببينيد.  
 اگر قدرت مرد را ناديده بگيريد يا از آن انتقاد کنيد بدانيد که ديگر پري روياهايش نخواهيد بود. او دنبال کسي است که به قدرت هايش ايمان داشته باشد و حتي ضعف هايش را در جهت تقويت توانايي هايش مثبت جلوه دهد. پس بدانيد که: 
1- اگر خودتان داراي درآمد هستيد، هرگز درآمد و پولتان را به رخ همسرتان نکشيد. حتي اگر درامد بيشتري داريد هرگز به روي خودتان هم نياوريد. بگذاريد همسرتان فکر کند که همه چيز در دست اوست و اداره امور خانه به دست قدرتمند او اداره مي شود. 
2- مطلقا او را با کسي مقايسه نکنيد. اگر واقعا به بهبود اوضاع مالي فکر مي کنيد او را براي تلاش بيشتر تشويق کنيد. انتقاد دشمن صميميت است. 
3-  تو بي عرضه اي، فاتحه خواندن بر صميميت است. تو بي عرضه اي يعني فرو ريختن مرد. يعني به دست خود خانه را خراب کردن. هر مفهوم مشابه " تو بي عرضه اي " فاتحه اي بر صميميت و عشق متقابل مرد است. 
4-  شوهر خود را حلال مشکلات بدانيد. مشکل را به او بگوييد و از او بخواهيد آن را حل کند و تاييد کنيد که تنها او قادر به حل اين مسئله است. 
 5- به مردان اندرز ندهيد. مردان دوست دارند که مشکلات را به تنهايي حل کنند و اگر به شما چيزي نمي گويند يعني به تنهايي قادر است موضوع را حل کند و در صورت لزوم با شما در ميان مي گذارند. با نصيحت نکردن زندگي خود را عاشقانه کنيد. 
 6- سکوت مردان را نشکنيد. اين اشتباه خانم هاست که وقتي مرد ساکت است مدام به سمت آنها مي روند و با آنها حرف مي زنند. اگر او ساکت است به سکوت نيازمند است و احترام به اين سکوت يعني صميميت بيشتر. سکوت طولاني در زنان ممکن است به معني آزرده خاطر بودن باشد اما در مردها اين طور نيست.
7- مرد دوست دارد که از او قدرداني شود. تشکر به مرد قدرت پرواز مي دهد.از هر کار کوچکي که براي شما انجام مي دهد تشکر و قدرداني کنيد. تا او نيز بي حساب به شما عشق بورزد. 
8- مرد بايد تاييد شود. توانايي هاي مرد را تاييد کنيد و تاکيد کنيد او صاحب بهترين توانايي ها و شايسته ترين همسر ( شوهر) است. 
9-  بايد مورد اطمينان باشد. به او اعتماد کنيد با اطمينان خاطر از اينکه او مي تواند، شما ميتوانيد به راحتي بسياري از کارها را به بسپاريد. 
10- مردها را تشويق کنيد مرد عاشق تشويق است. کف زدن ها را فراموش نمي کند.. مرد، آفرين شما را تا عمر دارد به خاطر مي سپارد. 

منبع:اينترنت


نسخه چاپي ارسال به دوستان