تاریخ 1393/02/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ريزش مرگبار آوار بر سر دو بي خانمان

سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از مرگ يک جوان بي خانمان در زير آوار خبر داد.
سيد جلال ملکي در گفت وگو با ايسنا، در اين باره گفت: در ساعت 12:00 بامداد يک مورد حادثه ريزش آوار به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهي آتش نشانان سه ايستگاه را به محل حادثه واقع در خيابان سبلان اعزام کرد.
وي با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور عوامل آتش نشاني در محل مشاهده شد که حادثه در يک ساختمان دو طبقه قديمي و متروکه رخ داده و اين محل به مکاني براي تجمع معتادان و کارتن خوابها بدل شده بود. ملکي در تشريح وقوع اين حادثه گفت: چند بي خانمان مشغول استراحت در اين ساختمان بودند که ناگهان سقف طبقه دوم اين ساختمان متروکه و ديواره هاي آن تخريب شده و دو نفر در زير آوار گرفتار شده اند.
سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران با اشاره به عمليات آتش نشانان براي نجات اين دو فرد، گفت: آتش نشانان با تجهيزات مخصوص اقدام به آواربرداري از محل کرده و دو مرد حادثه ديده را از زير آوار خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحويل دادند که آنان پس از بررسي علائم حياتي مرگ مرد 30 ساله را تاييد و اعلام کردند.
ملکي با بيان اينکه مردي که حدود 50 سال سن داشت براي درمان به بيمارستان منتقل شد، گفت: آتش نشانان پس از ايمن سازي محل به عمليات خود خاتمه دادند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان