تاریخ 1393/02/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نجات معجزه آساي کارگري پس از سقوط به عمق چاه

مدير حوزه يک سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري مشهد از نجات معجزه آساي يک کارگر پس از سقوط به عمق 25 متري چاه خبر داد.
مهدي رضايي در گفت وگو با ايسنا در تشريح جزييات اين خبر گفت: حوالي ساعت 30:13 روز گذشته يک مورد حادثه سقوط در چاه به سامانه 125 مشهد اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهي، عوامل گروه نجات هفت را به محل حادثه واقع در قاسم آباد بلوار شريعتي اعزام کرد. وي با بيان اينکه اين چاه از نوع خشک بود افزود: پس از حضور آتش نشانان در محل حادثه مشخص شد که يک کارگر ساختماني مشغول کار در يک پروژه ساختماني بوده که ناگهان به عمق 25 متري چاه سقوط کرده است.
مدير حوزه يک سازمان آتش نشاني و خدماتي ايمني شهرداري مشهد نبودن حفاظ مناسب در محل چاه را علت وقوع اين حادثه اعلام کرد و گفت: آتش نشانان با استفاده از تجهيزات مخصوص به عمق اين چاه رفته و اين کارگر جوان را به بيرون منتقل کردند.
رضايي با اشاره به تحويل اين کارگر 20 ساله به عوامل اورژانس گفت: علي رغم آسيب ديدگي شديدي که اين کارگر از ناحيه هر دو پا و کمر ديده بود خوشبختانه علائم حياتي در وي وجود داشت و توسط عوامل اورژانس به بيمارستان منتقل شد.
مدير حوزه يک سازمان آتش نشاني و خدماتي ايمني شهرداري مشهد با بيان اينکه آتش نشانان پس از ايمن سازي محل به عمليات خود خاتمه دادند خاطرنشان کرد: هنگام کار در پروژه هاي ساختماني بايد تمامي موارد ايمني لحاظ شده و اگر چاهي در محل قرار دارد حتما بايد نسبت به پوشاندن دهانه و حفاظ بندي اطراف آن اقدام شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان