تاریخ 1393/02/13 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار سمنان تکميل سريع بيمارستان سينا را خواستار شد

سمنان - ايرنا - فرماندار شهرستان سمنان با تاکيد بر تسريع در ساخت بيمارستان سينا گفت: با بهره برداري از بيمارستان خصوصي سينا علاوه بر ايجاد تسهيلات درماني 250 فرصت مستقيم شغلي نيز ايجاد مي شود.
حسن سعدالدين روز پنجشنبه در بازديد از روند ساخت بيمارستان خصوصي سينا در سمنان با ابراز خرسندي از اجراي اين پروژه با مشارکت بخش خصوصي گفت: با تکميل و بهره برداري از بيمارستان سينا بخشي از مشکلات درماني بيماران از قبيل کمبود تخت، تجهيزات پزشکي و ... مرتفع شود.
وي با اشاره به ظرفيت 64 تختخوابي و قابل افزايش تا 100 تختخواب گفت اين بيمارستان در زميني به مساحت 900 متر در پنج طبقه با استفاده از آخرين تکنولوژي روز پزشکي احداث مي شود.
فرماندار سمنان در اين بازديد از آخرين عمليات عمراني ديدن و در نشستي با حضور اعضاي هيات مديره مشکلات آن را بررسي و تصميمات لازم براي تسريع در تکميل پروژه اتخاذ کرد.
اين پروژه از ارديبهشت سال 89 شروع و در دو مرحله سازه و ديواره محيطي و تاسيسات و نازک کاري در دست ساخت است و با مشارکت 75 نفر سهام دار اعم از پزشکان متخصص و فوق تخصص تاکنون 170 ميليارد ريال براي احداث آن هزينه شده است.
براي تکميل اين بيمارستان قريب 20 ميليارد ريال و تجهيز آن قريب 150 ميليارد ريال نياز است.
اين بيمارستان داراي بخش هاي مختلف درماني و پزشکي از جمله جراحي عمومي ، تخصصي و فوق تخصصي، آزمايشگاه،  ICU ، CCU ،NiCU ، زنان و زايمان، تصويربرداري، فيزيوتراپي، آندوسکوپي است.
مديرعامل شرکت تعاوني مسکن پزشکان از پيش بيني اتمام اين پروژه تا پايان شهريور امسال و امادگي تجهيز و افتتاح در دهه فجر خبر داد و افزود: دستگاههاي متولي در بسترسازي مناسب براي سرمايه گذاري بخش خصوصي در بخش درمان نگاه ويژه اي داشته باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان