تاریخ 1393/02/06 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برپايي نمايشگاه عکس انجمن عکاسان در هفته تئاتر

نمايشگاه عکسي از آثار نمايشي سال 92 به مناسبت بزرگداشت هفته ي روز جهاني تئاتر در خانه هنرمندان برگزار مي شود.  
ابراهيم حسيني، رييس هيات مديره انجمن عکاسان خانه تئاتر درباره برگزاري اين نمايشگاه گفت: انجمن عکاسان از سال 86 نمايشگاه عکسي را براي هفته روز جهاني تئاتر برگزار کرده است و امسال هم نمايشگاهي که شامل حدود 40 عکس از آثار نمايشي سال 92 است در خانه هنرمندان از سوي انجمن عکاسان خانه تئاتر برگزار مي شود.  
او درباره اين نمايشگاه توضيح داد: اين نمايشگاه از 7 تا 14 ارديبهشت در طبقه دوم خانه هنرمندان برپا مي شود. آثار اين نمايشگاه شامل حدود 40 عکس رنگي و سياه و سفيد است. سعي شده است که تقريبا از هر نمايش سال گذشته حداقل يک عکس حضور داشته باشد.  
رييس هيئت مديره خانه تئاتر با اشاره به برنامه هاي جنبي انجمن عکاسان براي هفته روز جهاني تئاتر گفت: 14 ارديبهشت مراسمي با عنوان «شب عکاس» را براي اهداي جوايز برگزار خواهيم کرد که در آن گزارش تصويري از فعاليت هاي يک ساله انجمن عکاسان پخش مي شود و در بخش هايي ديگر از سه يا چهار عکاس فعال در سال گذشته تقدير مي شود. همچنين در اين مراسم به يک عکاس پيشکسوت مداليوم خانه تئاتر اهدا خواهد شد.  
وي افزود: امسال طرح ديگري هم به عنوان جايزه منتخب از نگاه مردم خواهيم داشت که در آن اثري که بيشترين راي را توسط مخاطبان کسب کند در مراسم روز پاياني اين جايزه را به خود اختصاص خواهد داد.  
حسيني اعلام کرد که نمايشگاه عکس انجمن عکاسان امسال اسپانسر دارد. 
حسيني در بخش ديگري از صحبت هايش با اشاره به برخي تغييرات در قوانين انجمن عکاسان خانه تئاتر عنوان کرد: انجمن عکاسان خانه تئاتر در قانون جديد امسال خود محدوديتي را براي حضور و فعاليت عکاسان در انجمن نخواهد داشت. پيش از اين قانون انجمن به گونه اي بود که هر سال حداکثر پنج عکاس مي توانستند به انجمن وارد شوند، اما الان ديگر چنين محدوديتي وجود ندارد و در انجمن عکاسان به روي همه عکاسان باز است.  
رييس هيئت مديره انجمن عکاسان خانه تئاتر ادامه داد: بر طبق قانون جديد ديگر، اگر هر عکاسي سه مورد اخطار دريافت کند فعاليتش از سوي هيئت مديره انجمن تعليق مي شود.  


نسخه چاپي ارسال به دوستان