تاریخ 1393/01/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
هدف گذاري بانک مهر اقتصاد سمنان براي پرداخت 2700 ميليارد ريال تسهيلات در سال جاري

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
مدير کل امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان با اشاره به سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي" از هدفگذاري بانک مهراقتصاد براي پرداخت  2700 ميليارد ريال تسهيلات در سال 93 خبر داد.
ماشاا... جديدي در گفت وگوي اختصاصي با خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان افزود: درسال جاري،پيش بيني شده حدود 270ميلياردتومان وام و تسهيلات در بخش هاي مهم اقتصادي نظير توليد، صنعت، کشاورزي، دامپروري، بازرگاني، مسکن ،خدمات و فعال ترشدن صنايع کوچک به فعالان اقتصادي و عامه مردم استان در قالب تامين سرمايه ثابت، سرمايه در گردش بخش هاي توليدي و صنعتي، خريد مواد اوليه ، ماشين آلات ،انواع خودروهاي سبک و سنگين، خريد مطب ، دفترکار، ازدواج ، اشتغال ، تامين مسکن جوانان درراستاي سياست هاي دولت محترم و مجموعه بانک مرکزي پرداخت کنيم.
وي ادامه داد: از اين رو در اواخر سال گذشته ضمن اعلام برنامه بودجه هرشعبه وابلاغ سياست هاي اعتباري به تمامي شعب از اولين روز رسمي کاري (5 فروردين ماه) مجوز پرداخت تسهيلات را صادر و شعب تابعه مکلفند تاپايان فروردين ماه 93 حداقل 8 ميليارد تومان وام و تسهيلات به متقاضيان پرداخت کنند.
وي از رشد 25 درصدي تسهيلات پرداختي اين بانک خبر داد و افزود: طي سال92 دويست ميليارد تومان تسهيلات به متقاضيان در استان پرداخت شد و اين درحالي است که در سال 91، يکصد و شصت ميليارد تومان تسهيلات پرداخت شده است .
مدير کل امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گفت:  بانک مهراقتصاد استان سمنان هميشه در راستاي اجراي منويات مقام عظماي ولايت گام برداشته و در سال جديد نيز تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا به تحقق شعار امسال نيز، جامه ي عمل بپوشاند.
وي اظهار اميدواري کرد: سال جاري که از سوي مقام معظم رهبري به نام سال "اقتصاد و فرهنگ باعزم ملي و مديريت جهادي" نامگذاري شده است سال بسيار خوبي براي کشور و امت مسلمان ايران باشد.
جديدي در پايان با اشاره به مزيت هاي رقابتي بانک مهراقتصاد خاطرنشان کرد: مزيت رقابتي بانک مهراقتصاد، انعطاف پذيري و سرعت در طراحي، توزيع و تحويل محصولات و خدمات است که متناسب با نيازها و علائق  و سلائق مشتريان بوده و اين ويژگي ها خوشبختانه همواره در حال تکوين و بازنگري بوده است.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان